15min be reklamos

Orai.lt: sodriausiai palis rytinėje šalies dalyje

Trečiadienio dieną per Lietuvą nutįs susibangavęs atmosferos frontas. Ryto valandomis lyti pradės pietiniuose rajonuose, o kitur dar bus šiek tiek pragiedrulių. Įdienojus dangus gana greitai apsiniauks, prigiedrėjimai išliks tik vakariniuose rajonuose. Didžiąją dienos dalį rytinėje šalies pusėje lis ištisinio pobūdžio lietus.
Lietingas pirmadienis Vilniuje
Lietingas pirmadienis Vilniuje / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.
Temos: 3 Lietus Pavasaris Orai

Kai kur iki vakaro iškris smarkaus lietaus rodiklį siekiantis kiekis. Sausa turėtų išlikti tik šiaurės vakariniuose rajonuose. Vėjas daugiausia bus vakarinių krypčių, vidutinio stiprumo, o gūsingesnis numatomas pajūryje. Lietingą dieną temperatūra kils vangiai iki 13–16, o kai kur šalies pietuose ir prie jūros tik 10–12 laipsnių šilumos. Truputį šilčiau, apie 17–18 laipsnių bus nebent rytiniame šalies pakraštyje.

Ketvirtadienio naktį minėtasis frontas išliks ties rytine dalimi. Čia daug kur dar laukiama lietaus, tik kiekiai jau bus mažesni. Vakarinėje pusėje naktis turėtų būti sausa, ten sulauksime daugiau pragiedrulių. Vėjas pasisuks iš šiaurės vakarų, bus vidutinio stiprumo. Temperatūra kris iki 2–7 laipsnių šilumos. Sausesniuose ir giedresniuose šiaurės vakariniuose rajonuose vietomis dirvos paviršiuje vėl sulauksime 0–2 laipsnius šalčio siekiančių šalnų.

Ketvirtadienio dieną daugiausia drėgmės nešantys debesys trauksis, palis tik vietomis pietrytiniuose rajonuose. Pūs vėsokas, vidutinio stiprumo šiaurinių krypčių vėjas. Temperatūra pokietę kils iki 13–18 laipsnių šilumos.

Penktadienį sustiprės anticiklonas, tad pragiedrulių bus dar daugiau, o trumpai ir negausiai palis tik kai kur. Naktis vėl bus vėsoka, temperatūra pažemės iki 3–8 laipsnių šilumos, o šiaurinėje šalies pusėje išlieka nestiprių šalnų tikimybė. Dienos metu oras šils šiek tiek sparčiau ir turėtume sulaukti 15–20 laipsnių šilumos.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kimčių ekspertas pasakoja viską, ko iki šiol nežinojote apie šį Azijos virtuvės stebuklą, ir dalinasi autentišku receptu
Reklama
„Švyturys-Utenos alus“ jungiasi prie „Stiprūs kartu“ ir „Blue/Yellow“ pagalbos Ukrainos našlaičiams
Reklama
„Mantingoje“ laimę atradę darbuotojai: „Čia siekiame geriausio rezultato“
Reklama
Testas: atsakykite į 10 klausimų apie „Apple Watch“ laikrodžius ir laimėkite 200 EUR dovanų kuponą!
Parašykite atsiliepimą apie 15min