2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
2015 01 05

Orai.lt: žiemiški orai svečiuosis neilgai

Pirmadienį ciklonas tols į žemyno gilumą. Tačiau jo vakarinėje dalyje į Lietuvą brausis žiemiški orai. Protarpiais kris krituliai, daugiausia sniegas. Ir tik arčiau jūros bus šlapdriba.
Žiemiškas sekmadienio vakaras
Žiemiškas sekmadienio vakaras / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Daug kur papustys, bus plikledis. Vietomis kils ir trumpos pūgos. Pūs žvarbus šiaurės rytų, šiaurės vėjas. Pirmoje dienos pusėje jo gūsiai vietomis sieks 15-18 m/s. Vėliau vėjas pradės silpnėti. Iki vidurdienio temperatūra svyruos apie 0. Tačiau antroje dienos pusėje ir ypač vakare pradės šalti.

Antradienį orus lems aukšto atmosferos slėgio juosta. Orai bus ramūs. Nesnigs. Tačiau teks šilčiau apsirengti. Naktį oras atšals iki 6-12, Aukštaitijoje ir iki 13-16 laipsnių šalčio. Dieną temperatūra spės pakilti tik iki 5-10 laipsnių šalčio.

Trečiadienio naktį bus dar šalčiau. Prognozuojama, kad atšals iki 10-15, o Rytų Lietuvoje galima tikėtis ir 16-19 laipsnių šalčio. Ir tik arčiau nebus taip šalta. Rytą Baltijos pakrantėje jau gali pasirodyti ir nedideli krituliai. Dieną pasnigs daugelyje šalies vietovių. Aukščiausia temperatūra pasieks 4-9 laipsnius šalčio, jūros pakrantėje priartės prie 0.

Nuo ketvirtadienio orus pradės lemti aktyvūs Atlanto ciklonai. Iš vakarų į Lietuvą pradės slinkti šiltesni, bet su krituliais orai. Papūs gūsingas vakarinių krypčių vėjas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Benediktas Vanagas: tinkamas pasiruošimas yra pagrindinė sąlyga geram rezultatui
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Parašykite atsiliepimą apie 15min