15min be reklamos

Savaitgalis lepins šiltais orais ir giedru dangumi

Savaitgalio orai lepins šiluma ir gana giedru dangumi, 15min pasakojo Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos sinoptikas Paulius Starkus.
Vokiečių gatvė Vilniuje
Vokiečių gatvė Vilniuje / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.
Temos: 2 Pavasaris Orai

„Šeštadienio naktį šalyje debesuotumas bus nepastovus. Pietvakariniuose rajonuose numatoma daugiau debesų. Šiaurinėje pusėje dangus turėtų būti giedresnis. Žymesnio lietaus nesulauksime. Pūs šiaurės rytų krypties vėjas, bet juntamas bus menkai“, – 15min komentavo P.Starkus.

Didesnėje šalies dalyje žemiausia temperatūra pasiskirstys tarp 4–9 laipsnių šilumos, o pietvakariniuose rajonuose, kur išsilaikys daugiau debesų, turėtų būti ne mažiau kaip 10–12 laipsnių šilumos. Šiauriniuose rajonuose, kur bus vėsiausia, apie 4–5 laipsnius, dirvos paviršiuje kai kur dar gali būti silpnų, 1–2 laipsnių šalčio, šalnų.

Šeštadienio diena bus mažai debesuota, rytas daug kur bus giedras.

„Dienos metu debesų taip pat bus nedaug. Šiaurinėje pusėje jų nesulauksime iš viso. Šiaurės rytų, rytų krypties vėjas dienos metu irgi nebus stiprus. Temperatūra jau kils sparčiau. Rytoj turėtų būti visai šilta, tarp 19 ir 24 laipsnių šilumos“, – tęsė sinoptikas.

Sekmadienis didesnių pokyčių nežada, orus lems anticiklonas.

Tiek naktį, tiek dieną debesų bus nedaug. Naktis bus daugiausiai giedra, o dieną vyraus nedidelis debesuotumas. Lietaus nenumatoma. Nakties metu vėjo beveik nesijaus, dieną jis bus nepastovios krypties ir silpnas.

Naktį temperatūra nukris iki 4–9 laipsnių šilumos. Tiesa, dirvos paviršiuje yra tikėtinos silpnos, iki 1 laipsnio šalčio, šalnos, labiau jautresnėse, sausose, smėlingose dirvose ar durpynuose ir labiau šiaurinėje šalies dalyje.

Sekmadienio dieną, panašiai kaip ir šeštadienį, bus tarp 19 ir 24 laipsnių šilumos.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kimčių ekspertas pasakoja viską, ko iki šiol nežinojote apie šį Azijos virtuvės stebuklą, ir dalinasi autentišku receptu
Reklama
„Švyturys-Utenos alus“ jungiasi prie „Stiprūs kartu“ ir „Blue/Yellow“ pagalbos Ukrainos našlaičiams
Reklama
„Mantingoje“ laimę atradę darbuotojai: „Čia siekiame geriausio rezultato“
Reklama
Testas: atsakykite į 10 klausimų apie „Apple Watch“ laikrodžius ir laimėkite 200 EUR dovanų kuponą!
Parašykite atsiliepimą apie 15min