Dabar populiaru
Publikuota: 2011 vasario 12d. 09:47

Šeštadienio rytą eismo sąlygos sudėtingos daugelyje rajonų

Gyvenimas šalia Vilniaus žiemiškomis sąlygomis
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Kai kurie rajoniniai keliai tapo sunkiai įveikiami.

Kaip šeštadienio rytą informuoja Lietuvos automobilių kelių direkcija (LAKD), sninga ar snyguriuoja pietiniuose, centriniuose ir rytiniuose šalies rajonuose.

Be to, per naktį paminėtuose rajonuose jau prisnigo nuo 1 iki 10 cm sniego dangos. Daugiau pasnigo Biržų, Rokiškio ir Zarasų rajonuose (iki 10 cm) bei Utenos apskrityje, Pasvalio ir Šalčininkų rajonuose (iki 5 cm) Yra apipustytų kelio ruožų. Magistraliniai ir krašto keliai valomi. Eismo sąlygos sudėtingos.

Alytaus apskrityje vidurnaktį buvo lijundra. Plikledis Marijampolės, Šiaulių ir Kauno apskrityse, Jurbarko, Mažeikių, Telšių rajonuose. Kelininkai barsto plikledžiu padengtas kelių dangas.

Geriausia padėtis vakariniuose ir šiauriniuose rajonuose. Čia magistralinių ir krašto kelių dangos plikos, vietomis provėžotos, yra sniego liežuvių. Eismo sąlygos normalios.

Rajoninių kelių dangos įvairios: jos daugiausia yra apledėjusios, provėžotos, vietomis apipustytos. Dėl pustymo yra sunkiai išvažiuojamų rajoninių kelių Utenos apskrityje, Biržų, Pasvalio, Rokiškio ir Šalčininkų rajonuose.

LAKD taip pat informuoja, kad polaidžio vanduo semia kelio Smiltynė–Nida ruožą 41–42,2 kilometruose. Kol kas apsemti tik važiuojamosios dalies kraštai. Šioje vietoje greitis ribojamas iki 50 km/val.

Šilutės rajone apsemtas krašto kelio Šilutė–Rusnė 7-ame km esantis 460 m ilgio ruožas. Vandens lygis pakilo iki 82 cm. Nutrauktas transporto priemonių kėlimas. Kėlimas bus atnaujintas nukritus vandeniui iki 80 cm. Šiame rajone taip pat apsemti ir yra sunkiai išvažiuojami arba neišvažiuojami 13 rajoninių kelių ruožų, iš viso – 39,88 km. Vandens gylis – nuo 5 iki 100 cm.

Pagėgių savivaldybėje apsemti ir yra neišvažiuojami septynių rajoninių kelių ruožai. Iš viso – 46 km. Vandens gylis – nuo 20 iki 130 cm.

Vairuotojai papildomai informuojami, kad dėl Vilniaus pietinio aplinkkelio tiesimo pradžios, vykdant paruošiamuosius darbus, uždarytas krašto kelio Nr. 106 Naujoji Vilnia–Rudamina–Paneriai, ruožas nuo 29,31 iki 31,21 km, Vilniaus miesto Kirtimų gatvės dalis. Eismas nukreiptas apylanka.

Artimiausių orų prognozę savo miestui ar rajonui galite pasitikrinti čia.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min