Dabar populiaru
Publikuota: 2012 sausio 30d. 10:13

Šią savaitę prognozuojamas speigas

Britai gali džiaugtis tikra žiema, didelės sniego dozės  sukelia ir problemų, tačiau vis tiek džiugina mažus ir didelius.
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Žiema

Visų spėliojimai: ar ateis tikra žiema, ar ne, baigsis jau šią savaitę, nes laukia tikras speigas.

Šiandien  ledine šypsena šypsosis saulė, rytų vėjas bus silpnas. Kaune dieną šals apie -9 laipsnius. Vilniuje  dangus bus giedras, oro temperatūra sieks -10 laipsnių. Šiauliuose oras atvės iki -13 laipsnių, sniego ir saulės duetas akins. Pajūryje pūs šiek tiek gyvesnis vėjas, oro temperatūra sieks -9  laipsnius.

Antradienį  termometrų stulpeliai žemės, vietomis danguje kaupsis debesys. Kaune nakties ir ryto metu atšals iki -20 laipsnių. Dieną šaltis svyruos apie -12. Vilniuje iki -19 -18 laipsnių atšals nakties ir ryto metu, susikaupę debesys neišnyks ir dieną, kuomet šals iki -14. Šiauliuose taip pat bus debesuotos nuotaikos, naktį ir ryte bus apie -20 -19, dienos metu apie -14 laipsnių šalčio. Pajūryje apie -13 -12 laipsnių bus naktį ir ryte. Dieną stipriai apsiniauks, šals apie -10 laipsnių.

Trečiadienį  nosies laukan iškišti nesinorės. Prie svilinančio šalčio prisidės ir šiaurės rytų vėjo šiurkštus prisilietimas. Kaune naktį  ir ryte temperatūra svyruos apie -23 -21 laipsnį. Dieną, šviečiant saulei, šaltis sumažės iki -15 laipsnių. Vilniuje naktį bus apie -21, ryte -23 laipsniai šalčio. Dieną, susikaupę debesys šaltuką kiek prilaikys, bus apie -15 laipsnių. Šiauliuose naktį šals iki -23, ryte šaltukas spustels iki -26. Dieną, švies saulė, šaltis svilins iki -18 laipsnių. Pajūryje kiek debesuota bus naktis ir rytas, tuo metu atvės iki -19 -17 laipsnių. Dieną vėsias kasas išpins saulė, temperatūra sieks -14 laipsnių.

Ketvirtadienį, iš po nakties,  šaltukas  visus suries į ožio ragą. Kaune  naktį šals apie -22, ryte net  -25 laipsnius. Dienos metu  šąlant iki -17, lediniai debesys kabos danguje. Vilniuje naktį ir ryte termometrai fiksuos -24 -23 laipsnius, dangus užsivilks debesuotą megztinį. Šiauliuose apšerkšniję debesys kabos per parą, naktį ir ryte oras atšals iki -28 -25 laipsnių. Dieną termometrai rodys -21 laipsnį. Pajūrys didelės šalčio bangos nesulauks, bet ir čia oras gerokai atvės. Naktį ir ryte galimas -20 -15 laipsnių šaltis. Dieną numatomas gausus debesuotumas, šals iki -18.

Penktadienį  sulauksime rekordiško šią žiemą šalčio. Pasireikš  tikra žiema. Kaune naktį šals iki 25, o auštant rytui šaltis pasieks -28 laipsnius. Dieną temperatūra sieks -20, vakarėjant ir vėl kris. Vilniuje  atvės iki -27 -26 laipsnių nakties ir ryto metu, dieną laukiamas šaltukas iki -20, dangus bus nusiteikęs debesuotai. Šiauliuose ir toliau  pūpsos debesys. Čia nakties ir ryto metu atvės iki -27 -28 laipsnių, dienos metu gali pasnyguriuoti, šals iki -22 laipsnių.  Pajūryje snaigės mėgins nukreipti nuo didelio šalčio dėmesį. Apie -21 -20 šals naktį ir ryte, dienos metu negausiai snigs ir šals apie -17 laipsnių. 

Remiantis www.gismeteo.lt orų prognozėmis, savaitgalio pirmoji pusė dar išliks gana šalta, tačiau antroji jau žada kiek šiltesnius orus ir sniegą.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min