Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2010 12 10, 19:28

Sinoptikas: kitą savaitę sulauksime atšiauresnės žiemos

Šiomis dienomis Lietuvoje buvo palyginus nešalti orai, tačiau jau kitą savaitę į mūsų šalį turėtų ateiti kur kas atšiauresni, šaltesni orai.
Žiemiškas Vilnius
Žiemiškas Vilnius / Andriaus Ufarto/BFL nuotr.

Kaip LTV laidoje „Šiandien“ sakė sinoptikas Silvestras Dikčius, šiuo metu skirtingose Lietuvos dalyse prisnigta nevienodai. Aplink Vilnių sniegas yra gerokai aptirpęs, tačiau kitur sniegas žemę paklojęs 15-25 centimetrų sluoksniu, Klaipėdoje jo prisnigo iki 27 centimetrų, o Nidoje – net iki 35 centimetrų.

Tiesa, šiomis dienomis snigo mažiau, ir artimiausią naktį pasnigti turėtų nebent pajūryje. Naktis į šeštadienį nebus labai šalta – temperatūra sieks 7-9 laipsnius šalčio, prie jūros bus šilčiau. Dieną temperatūra sieks 4-7 laipsnius šalčio.

Šeštadienį vakare vėl pradės snyguriuoti, iš šiaurės vakarų priartėjus naujam ciklonui. Sekmadienį pasnigti turėtų jau visoje Lietuvoje, kai kur numatomos ir pūgos, temperatūra sieks apie 7-11 laipsnius šalčio.

Nuo kitos savaitės pradžios, anot S.Dikčiaus, sulauksime vis šaltesnių, atšiauresnių orų. Pirmadienio naktį temperatūra kris iki 12-18 laipsnių, dieną ji sieks 8-13 laipsnių. Žema temperatūra turėtų laikytis visą kitą savaitę.

Daugiau informacijos apie orus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min