Dabar populiaru
Publikuota: 2011 birželio 20d. 11:05

Šventinį savaitgalį orai neleis perkaisti

Lietus už lango
15min.lt skaitytojos Indrės nuotr. / Lietus už lango

Skėtis ir šiltas apsiaustas – lietuviškos vasaros atributai. Kaip bebūtų džiugu ar gaila, ši savaitė ir toliau išliks gaivi ir lietinga. Protarpiais bus giedra, aukščiausia temperatūra bus apie 25 laipsnius. Joninių šventėje apsilankys mums visiems gerai pažįstamas lietus.

Šiandien Lietuvoje daug kur palis, oro temperatūra svyruos apie 16–19 laipsnių. Pūs vakarų vėjas. Kaune naktį mažai debesuota, sušils iki 11 laipsnių šilumos. Ryte oro temperatūra pakils iki 15, dieną iki 19 laipsnių, dangus gali apsiniaukti ir palyti. Vilniuje naktį didelis debesuotumas ir lietus, oro temperatūra apie 11 laipsnių. Ryte sušils iki 14 laipsnių, debesuota. Dieną debesų kiekis mažės, oro temperatūra pasieks 18 laipsnių ribą. Pajūryje naktį danguje ramu, sušils iki 14 laipsnių. Ryte esant 15 laipsnių temperatūrai savo pasirodymą po truputį pradės debesų ir lietaus duetas. Dieną programa nepasikeis, sušils iki 16 laipsnių.

Antradienį lietaus kiekis sumažės, vietomis pasirodys saulė. Sušils vietomis iki 15, kitur iki 20 laipsnių šilumos. Vakarų krypties vėjas savo krypties nekeis. Kaune naktis žada būti be debesų, sušils nei daug, nei mažai – iki 10 laipsnių. Ryte visus pažadins saulė, sušildydama iki 15 laipsnių. Dienos metu, kaip bebūtų gaila, tačiau savo vietą danguje užims debesys, temperatūra pakils iki 20 laipsnių. Vilniuje naktį apie 10, ryte apie 14 laipsnių šilumos, be lietaus. Dieną kur buvę, kur nebuvę atskries debesys, sušils iki 19 laipsnių. Pajūryje naktį ir ryte mažai debesuota, gali ir palyti, oras sušils iki 14–15 laipsnių. Dieną temperatūra pakils iki 16 laipsnių.

Trečiadienis dovanos šiltesnius orus, temperatūra pakils iki 23–24 laipsnių. Vėjas vakarų, pereinantis į pietvakarių. Kaune naktį kam dar nenusibodo žiūrėti į dangų, galės ir vėl tą daryti, gal kokią žvaigždę pavyks atrasti, oro temperatūra bus apie 10 laipsnių. Ryte šiluma bus didesnė – apie 18 laipsnių. Dieną sulauksime jau ir 24 laipsnių šilumos. Vilniuje naktį oras sušils iki 9 laipsnių, ryte iki 17, bus saulėta. Dienos metu termometrai rodys 23 laipsnius šilumos, kaip jau įprasta, galime danguje išvysti vieną kitą debesį. Pajūryje naktį be lietaus, oro temperatūra apie 13 laipsnių. Nuo pat ryto šypsosis saulė, termometrai rodys apie 16 laipsnių. Dieną debesys trumpam pridengs saulę, sušils iki 18 laipsnių.

Anot rusų meteorologų, ketvirtadienį vietomis palis, sušils daugiausiai iki 24 laipsnių. Kaune naktį mažai debesuota, gali iškristi negausus lietus, sušils iki 14 laipsnių. Ryte ir dieną tiek debesuotumo, tiek lietaus tikimybė išliks, sušils atitinkamai iki 18 ir 24 laipsnių. Vilniuje naktį dangų aptrauks lietaus debesys, sušils iki 14 laipsnių. Ryte pasiekus 19 laipsnių ribą sulauksime ir lietaus. Dieną debesys iš dangaus niekur trauktis nežada, sušils iki 23 laipsnių. Pajūryje naktį ir rytą debesuota, neišvengiamai palis, oro temperatūra svyruos apie 16–17 laipsnių. Dieną giedra, apie 17 laipsnių šilumos.

Kaip jau įprasta, per Jonines Lietuvos orai išlaikys daugiametes tradicijas. Penktadienį, šventinę Joninių naktį, pasisuks šiaurės vakarų vėjas, pastebimai atvės. Oras sušils apie 16–18 laipsnių. Kaune naktį apie 10 laipsnių šilumos, be lietaus. Ryte sušils iki 18, bus saulėta. Dieną debesuota, gali palyti, atvės iki 16 laipsnių. Vilniuje naktį negausiai palis, sušils iki 13 laipsnių. Ryte apie 18, dieną 19 laipsnių šilumos, nedidelis debesuotumas su lietaus prieskoniais. Pajūryje naktį be lietaus, sušils iki 14 laipsnių. Ryte danguje plaukios vienas kitas debesėlis, oro temperatūra bus apie 16 laipsnių. Dieną palis, sušils iki 18 laipsnių.

Remiantis www.gismeteo.lt prognozėmis, savaitgalio orai bus gana vėsūs ir lietingi.

Daugiau orų prognozių galite rasti čia.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min