TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Važiavimo sąlygas šalyje sunkina plikledis

Plikledis Vilniuje
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Plikledis
Šaltinis: 15min
0
A A

Automobilių kelių direkcija skelbia, kad važiavimo sąlygas sunkina plikledis. Ten, kur naktį kritulių nebuvo, stiprus vėjas dangas išdžiovino, o ten, kur jų buvo, dangos apledėjo, susidarė plikledis. Vakarinėje šalies dalyje ant kelių susiformavo šarma.m Šiuo metu magistraliniai ir krašto keliai yra barstomi beveik visur, išskyrus pietinę Lietuvos dalį – Alytaus apskritį, Vilkaviškio, Marijampolės, Prienų, Kauno rajonus, čia dangos sausos.

Rajoniniai keliai įvairūs: asfaltuotos jų dangos drėgnos, kai kur plikledis, o žvyrkeliai vietomis jau patižę, taip pat vis dar yra patižusio sniego, provėžų, o vietomis – apledėjusių ruožų.

Dėl vakarykščio stipraus ir gūsingo vėjo keliuose gali pasitaikyti nulaužtų šakų, yra sulankstytų krypčių rodyklių, nusuktų ar sugadintų kelio ženklų. Šie vėtros padariniai šiandien bus šalinami, bet kol kas reikėtų būti atsargesniems ir pastebėjus pavojingą eismui situaciją informuoti kelininkus arba skambinti bendrosios pagalbos telefonu 112.

Polaidžio vanduo semia kelio (Nr. 167) Smiltynė–Nida ruožą nuo 41–42,2 km. Kol kas apsemti tik važiuojamosios dalies kraštai. Šioje vietoje greitis ribojamas iki 50 km/val.

Šilutės rajone apsemtas krašto kelio (Nr. 206) Šilutė–Rusnė 7-ame kilometre esantis 425 m ilgio ruožas. Vandens gylis pakilo iki 40 cm. Lengvieji automobiliai apsemtu ruožu perkeliami specialia valstybės įmonės „Klaipėdos regiono keliai“ technika. Šiame rajone taip pat apsemti ir yra sunkiai išvažiuojami arba neišvažiuojami 13 rajoninių kelių ruožai, iš viso – 39,88 km. Vandens gylis – nuo 5 iki 100 cm.

Pagėgių savivaldybėje apsemti ir yra neišvažiuojami septynių rajoninių kelių ruožai. Iš viso – 41,2 km. Vandens gylis – nuo 65 iki 110 cm.

Šakių rajone apsemtas ir yra neišvažiuojamas rajoninio kelio (Nr. 5124) Putinai–Slabadai–Janukiškiai–Barzdai ruožas (6,9–7 km), vandens gylis 30 cm.

Dėl Vilniaus pietinio aplinkkelio tiesimo pradžios, atliekant paruošiamuosius darbus, šalinant želdinius, uždaromas eismas krašto kelio (Nr. 106) Naujoji Vilnia–Rudamina–Paneriai ruože nuo 29,31 iki 31,21 km, Vilniaus mieste, Kirtimų gatvėje. Eismas draudžiamas iki 2011 02 11 (penktadienio) 17 val. kelio ruože nuo sankryžos su Lentvario g. iki sankryžos su Pirklių g. (Kirtimų g. 23A esanti degalinė).

Daugiau informacijos apie orus rasite čia

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min