Dabar populiaru
Publikuota: 2020 rugsėjo 29d. 07:00

Medicinos centre „Domus Curans“ – tradicinės ir Rytų medicinų dermė

„Domus Curans“
Partnerio nuotr. / „Domus Curans“

Darbą pradeda integralios medicinos centras „Domus Curans“, kuriame – konsultacijos sveikatos klausimais, gydymas ir reabilitacija, grožio (SPA) paslaugos. Vilniuje įsikūrusiame centre paslaugos teikiamos visai šeimai. Atskiras dėmesys skiriamas šeimoms, auginančioms mažus vaikus ar vaikus, turinčius autizmo spektro sutrikimą, taikoma terapija sergantiems onkologinėmis ligomis. Pirmąją Centro veiklos savaitę – paslaugoms taikomos iki 50% nuolaidos.

Derinamos tradicinė ir Rytų medicinos

Centras „Domus Curans“ sukurtas laikantis principo, kad žmogus – kaip visuma – gerai žmogaus savijautai būtina pasirūpinti savo fizine bei psichine sveikata. Kaip teigia Centro savininkas, 25 metų gydytojo neurologo darbo patirtį turintis Povilas Steponavičius, į Centrą pacientas ateina su problema, o išeina su sprendimu. „Gydome ne ligą, o ligos priežastį. Naudojame skirtingus gydymo metodus – deriname naujausias šiuolaikinės medicinos ir laiko patikrintus Tibeto, ajurvedos, kinų medicinos gydymo metodus. Taikome individualias gydymo schemas, nes juk kiekvienas klientas – unikalus. Tuo pačiu esant tam tikrai problemai galime pasiūlyti pilną sveikatinimo programą su pastovia specialistų priežiūra,“ – pasakoja žinomas gydytojas.

Pavyzdžiui, į „Domus Curans“ besikreipusiam klientui, norinčiam sustiprinti imunitetą, bus ne tik pasiūlyta grūdintis – pirmiausia bus ištirta jo sveiktatos būklė atliekant pulso diagnostiką, o taip pat atliktos akupresūros, limfodrenažo procedūros, energetinis masažas, taurių terapija, masažinės vonios terapija su eteriniais aliejais ar kitos procedūros, kurios bus paskirtos įvertinus kliento tikslią sveikatos būklę.

Turinčiam antsvorio klientui bus pasiūlyta ne tik mitybos specialisto konsultacija, kas dažniausiai daroma besikreipus į medicinos įstaigą, bet įvertinus jo sveikatos būklę – ir atliekamas biologinis dekodavimas, anticeliulitinis, sportinis masažai, limfodrenažas, sudaryta sporto programa darbui namie ar Centre.

Medicinos centro koncepciją padiktavo kelionės

Integralios medicinos centras „Domus Curans“ – tai šeimos verslas.

„Mes kartu su vyru ilgą laiką galvojome apie klinikos formatą, bet karantino metu idėją išgryninome. Esame patyrę keliautojai, aplankę ne vieną pasaulio šalį. Ypač daug keliavome po Rytų šalis. Tad per savo kelionių patirtis susidūrėme su skirtingomis medicinos formomis, supratome, kad visi keliai, kurie padeda žmonėms, yra teisingi, todėl ir nusprendėme „Domus Curans“ medicinos centre apjungti Rytų (kinų, Tibeto ir ajurvedą) ir šiuolaikinę medicinas. Norėdami jas apjungti, daug dėmesio skyrėme specialistų atrankai, apgalvojome kiekvieną smulkmeną,“ – pasakoja Centro savininkė ir direktorė Gintarė Burakaitė-Steponavičienė. Ji žada, kad į Centrą atėjęs klientas pasijaus lyg namuose, kur ir sienos padeda.

Vaikams – draugiški gydymo metodai

Skirti didelį dėmesį vaikų medicinai paskatino asmeninė patirtis.

„Auginame 6 ir 10 metų dukrytes ir pastebėjome, kad alternatyvios medicinos specialistų, kurie dirbtų su vaikais, Lietuvoje yra tikrai mažai. Man, kaip mamai, yra labai svarbu, kad mano vaikai būtų gydomi kuo saugesniais, artimiausiais žmogaus prigimčiai būdais, tiek kiek tai leidžia jų sveikatos būklė. Tad užpildysime šią spragą vaikų medicinoje. Čia šalia tradicinių gydymo metodų vaikams taip pat galėsime pasiūlyti ir natūraliosios medicinos priemones“, – sako G.Burakaitė-Steponavičienė.

Atidarymo savaitę – nuolaidos paslaugoms

Iki spalio 2 dienos – medicinos centre „Domus Curans“ paslaugoms taikomos iki 50 proc. dydžio nuolaidos.

Medicinos centre „Domus Curans“ jau nuo pat pirmos dienos dirbs gydytojas neurologas, homeopatė, kineziterapijos, mitybos, kinų medicinos, Tibeto medicinos, ajurvedos medicinos specialistai, Psychic Touch terapeutas, vadinamojo Mindfulness, Geštalto terapijos, Biodekodavimo, masažo specialistai, o prireikus bus pasitelktos ir kitų sričių gydytojų konsultacijos ar net pasiūlyta pilna sveikatinimo programa su pastovia specialistų priežiūra.

Centre taip pat teikiamos grožio (SPA) paslaugos, atliekamos injekcinės atjauninimo procedūros, sudaromos kūno puoselėjimo programos. Vyksta Mindfulness užsiėmimai, teikiamos biologinio dekodavimo paslaugos, atliekamos geštalto terapijos. Prekiaujama vitaminais ir maisto papildais, SPA Ceylon ajurvedine kosmetika.

Prabangūs ir išskirtiniai ajurvediniai SPA CEYLON produktai sukurti daugiau kaip prieš 50 metų Šri Lankoje, egzotiškame rojuje, pasitelkiant Ajurvedines ir Holistines išminties praktikas, giliai įsišaknijusias salos kultūroje. SPA CEYLON apjungia Ajurvedos išmintį, puikius natūralius ingredientus ir šiuolaikinį dizainą. Gaminiuose derinami tradiciniai vaistažolių receptai ir šiuolaikinio dermatologijos mokslo pasiekimai.

SPA CEYLON prekės ženklą padedant šeimos nariams sukūrė broliai Shiwantha ir Shalin, tai yra šeimos verslas jau daugelį metų.

Centre taip pat veikia dailininko Mariaus Jonučio paroda.

Daugiau informacijos www.domuscurans.lt arba telefonu 8 616 18 289.

Partnerio turinys
Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiškai su „Norfa“

Skanumėlis

Video

00:32
01:23
18:34

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min