Prenumeratai - 60%. Geriausias metų pasiūlymas!
Prenumeruoti

Turing College programa pateko į TOP27 geriausių pasaulyje sąrašą

CourseReport, lyderiaujanti tarptautinė tech karjeros mokyklų reitingavimo ir vertinimo organizacija, kiekvienais metais pateikia geriausiai vertinamų programavimo mokyklų programų sąrašą. Šias metais į šį sąrašą pateko ir Turing College.
Turing College duomenų programa pateko į TOP27 geriausių pasaulyje sąrašą
Turing College duomenų programa pateko į TOP27 geriausių pasaulyje sąrašą / Turing College nuotr.

Mokyklos buvo vertinamos pagal 5 kriterijus: absolventų atsiliepimus, programos trukmę, absolventų įsidarbinimo skaidrumą, kursų finansavimo galimybes ir partneryste su tech įmonėmis.

Turing College yra tarptautinė internetinė duomenų mokslo ir programavimo mokykla, kurią įkūrė lietuviai Lukas Kaminskis, Tomas Moška ir Benas Šidlauskas.

Žmonės, norintys pakeisti karjerą ar pasikelti savo kvalifikaciją, gali aplikuoti į vieną iš Turing College programų kaip duomenų mokslas ar duomenų analitika ir per 3-12 mėn. pakeisti karjerą ar gauti atlyginimo pakėlimą. Būtent, duomenų mokslo programa buvo išrinkta kaip viena geriausių pasaulyje!

Šiuo metu Turing College turi virš 150 studentų iš 17 skirtingų šalių, tiesa, beveik pusė jų yra iš Lietuvos.

Turing College nuotr./Turing College duomenų programa pateko į TOP27 geriausių pasaulyje sąrašą
Turing College nuotr./Turing College duomenų programa pateko į TOP27 geriausių pasaulyje sąrašą

Kai paklausus, kas lėmė šį tarptautinį pripažinimą, įmonės vadovas Lukas Kaminskis teigia:

„Tai yra visos komandos nuoseklaus kelių metų darbo įvertinimas - prie programos ruošimo prisidėjo mokslininkai iš Oxford, Harvard universitetų, taip pat praktikai iš gerai žinomų vienaragių tokių kaip Vinted, Amazon, Google. Sujungus geriausias edukalogijos ir praktinio mokymo praktikas rezultate ir turime Turing College programą.“

100% studentų įsidarbinimo rezultatai po studijų

Turing College puslapyje nurodoma informacija, kad 100% studentai baigę studijas įsidarbina pagal specialybę. Įsidarbinusių absolventų pradinis atlyginimo vidurkis yra 1679 EUR į rankas. Turing College karjerų programos absolventai uždirba apie 70% daugiau, lyginant su kitų panašių akademijų Lietuvoje nurodomais atlyginimų rėžiais.

Mokslai daugumai lietuvių nemokami

Nuo rugsėjo Turing College programos įtrauktos į Užimtumo Tarnybos finansuojamų programų sąrašą, todėl tiek bedarbiai, tiek dirbantys žmonės, norintys pasikelti savo kvalifikaciją ir žengti kitą karjeros žingsnį, galės mokytis Turing College nemokamai.

Turing College renka naują duomenų analitikos grupę iki rugsėjo 19 d., kurios dalyviai gali pasinaudoti UŽT finansavimu ir mokytis Turing College nemokamai. Aplikuoti galima čia.

Pakliūti gali ne kiekvienas

Mokslai Turing College reikalauja atsidavimo ir nėra tinkami norintiems per kelias savaites pakeisti profesiją. Turing College švietimo vadovas Giedrius Žebrauskas teigia: „Mes tikslingai nuo pirmųjų mokymų grupių vykdome atranką, kurią praeina tik apie 10% aplikuojančiųjų. Jei žmogus nėra visiškai susidūręs su technologijomis arba nemoka anglų kalbos, tai išmokti duomenų analitiką ar duomenų mokslą per 5-12 mėn. bus labai sunku arba praktiškai neįmanoma. Kandidatą priimame tik tada, jei patys tikime, jog jis ar ji sugebės sėkmingai praeiti mūsų kursus, kurie tikrai nėra lengvi. Tam reikia ir gero anglų kalbos lygio, ir aiškios motyvacijos, o kai kurioms programoms – ir specifinių techninių žinių.“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kaip apsitverti kiemą, kad tvora ir vartai tarnautų patikimai
Reklama
Monotoniškas darbas: kas slepiasi už darbodulio ir kodėl jo reikėtų vengti?
Reklama
„Senukų“ parduotuvėje – pirmasis gyvas „Counter Strike 2“ turnyras
Parašykite atsiliepimą apie 15min