Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2015 balandžio 12d. 14:55

10 kvailų priežasčių, kodėl tos pačios lyties partnerystė yra siaubingas blogis

Homoseksualios poros bučinys.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Homoseksualios poros bučinys.
Pasaulyje vis labiau plintant tos pačios lyties partnerystės įteisinimui, aršėja ir jai oponuojančių balsai. Konservatyvias vertybes ginantys politikai ar visuomenės veikėjai sugalvoja vis naujų priežasčių, kodėl tokia praktika yra bloga ir jos nederėtų apibrėžti įstatymais.

Amerikiečių portalas sadanduseless.com pateikė dešimt dažniausiai naudojamų ir absurdiškiausių homoseksualumo neigimo argumentų sąrašą:

1. Būti gėjumi nėra natūralu. Žmonės visada atmesdavo tokius nenatūralius dalykus kaip akiniai, sintetiniai rūbai ar oro vėdinimo sistema.

2. Tos pačios lyties santuokos paskatins žmones būti gėjais. Taip pat, kaip buvimas su aukštais žmonėmis juos padaro aukštus.

3. Tos pačios lyties santuokų įteisinimas paskatins visokiausią keistą elgesį. Žmonės galės reikalauti susituokti su savo šunimi (kuris, aišku, turi visas teises ir gali pasirašyti santuokos sutartį).

4. Tradicinės šeimos buvo visada ir nesikeitė. Moterys vis dar yra vyro nuosavybė, mišrių rasių santuokos vis dar draudžiamos, o skyrybos yra neteisėtos.

5. Tradicinės šeimos samprata bus pažeminta, jei bus leistos tos pačios lyties santuokos. Tai paniekins 55 valandas trukusios Britney Spears ar 72 dienas trukusios Kim Kardashian santuokos šventumą.

6. Tradicinės šeimos yra teisingos, nes jose gimsta vaikai. Gėjų poros, nesusituokę žmonės ar seneliai neturėtų vesti, nes vaikų namai dar nėra pakankamai pilni, o pasauliui reikia daugiau vaikų.

7. Gėjų poros augins tik gėjus vaikus, nes heteroseksualios poros užaugina tik heteroseksualus.

8. Tos pačios lyties santuokų nepalaiko religija. Teokratijose, kuriose gyvename, bažnyčios valia tampa ir valstybės valia. Todėl mes ir turime tik vienos religijos žmones vienoje valstybėje.

9. Vaikai nebus laimingi ir sveiki be tėvo ir motinos namuose. Štai todėl visuomenė draudžia vienišiems tėvams auginti vaikus.

10. Tos pačios lyties santuokos pakeis visuomenės pagrindus. Mes niekada nepriprantame prie naujų socialinių normų. Taip mes nepripratome prie automobilių, paslaugų sektoriaus ekonomikos ar ilgesnio žmonių gyvenimo laiko.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Auk, Lietuva

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min