Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

12 Rusijoje veikiančių nevyriausybinių organizacijų, erzinančių Kremlių

George‘as Sorosas
AP / George‘as Sorosas
Šaltinis: 15min
0
A A

Rusijos federacijos taryba išplatino pranešimą, kuriuo reikalauja šalies Generalinės prokuratūros, Užsienio reikalų ministerijos ir Teisingumo ministerijos patikrinti 12 nevyriausybinių organizacijų ir išsiaiškinti, ar jų veikla atitinka Rusijos įstatymus.

Į minėtąjį sąrašą pateko: George'o Soroso Atviros visuomenės fondas, Nacionalinis fondas demokratijai, Tarptautinis respublikonų institutas, Nacionalinis demokratinis tarptautinių santykių institutas, MacArthuro fondas, Charleso Stewarto Motto fondas, Demokratijos edukacijos fondas, Rytų Europos demokratijos centras, Ukrainiečių pasaulio kongresas, Ukrainiečių pasaulio koordinavimo taryba, Žmogaus teisių misija Kryme.

Rusijos taryba norėtų, kad generalinis prokuroras Jurijus Čaika, užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas ir teisingumo ministras Aleksandras Konovalovas įvertintų, kaip šių organizacijų veikla veikia Rusijos vidaus politikos procesus.

Tai jau ne pirmas atvejis, kai Rusijos valdžia griežtai užsipuola nevyriausybines organizacijas. Jau daugiau nei trejus metus Rusijoje galioja įstatymas, ribojantis galimybes tokioms organizacijoms gauti paramą iš užsienio.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min