Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

74 proc. nusikaltėlių Didžiojoje Britanijoje pakartotinai nusikalsta

Antrankiai
E.Ovčarenko/dienraščio „15 minučių“ nuotr. / Antrankiai
Šaltinis: 15min
0
A A

Didžiosios Britanijos teisingumo ministerija paskelbė, kad remiantis statistiniais duomenimis, trys ketvirčiai nusikaltėlių pakartotinai nusikalsta, nepriklausomai nuo to, ar jiems buvo skirta reali laisvės atėmimo bausmė, ar viešieji darbai, praneša BBC naujienų tarnyba.

Statistika parodė, kad 74 proc. nusikaltusių žmonių pakartotinai nusikalsta per devynerius metus nuo paleidimo iš kalėjimo arba po viešųjų darbų. Keturiolika šalies kalėjimų skelbia, jog daugiau nei 70 proc. jų kalinių pakartotinai nusikalsta nepraėjus nė vieneriems metams.

Teisingumo ministerija pažymi, kad 20 proc. asmenų, kurie išėjo iš kalėjimo 2000 metų sausio–kovo mėnesiais, pakartotinai nusikalto per tris mėnesius, 43 proc. – per metus, 55 proc. – per dvejus metus, o 68 proc. – per penkerius metus.

Kalėjimų reformos fondo direktorė Julieta Lyon sako, jog pakartotinai nenusikalsti geriausiai padeda „tokie paprasti dalykai kaip namai, darbas ir rūpestinga šeima“.

„Statistiniai duomenys rodo, kad į bausmes mums reikia protingesnio požiūrio, tokio, kuris padėtų kovoti su pirmųjų ir pakartotinių nusikaltimų priežastimis, kad mūsų bendruomenės būtų saugesnės ir geresnės vietos gyventi“, – sakė teisingumo ministras Crispinas Bluntas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min