Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Savaitgalį 76-iuose JAV miestuose iš prostitucijos tinklo išgelbėti 105 vaikai

FTB operacija
Kadras iš filmuotos medžiagos / FTB operacija
Šaltinis: 15min
0
A A

Per 72 valandas trukusią operaciją 76-iuose JAV miestuose FTB agentai išgelbėjo 105 seksualiai išnaudojamus vaikus ir sulaikė 150 įtariamų sąvadautojų.

„Fox News“ praneša, kad dauguma vaikų yra nuo 13 iki 17 metų amžiaus, o jauniausiai aukai – vos devyneri.

„Vaikų prostitucija išlieka nuolatine grėsme vaikams visoje Amerikoje, – kalbėjo FTB kriminalinių tyrimų skyriaus direktoriaus pavaduotojas Ronas Hosko. – Ši operacija yra ir kaip priminimas, kad šie bjaurūs nusikaltimai gali nutikti bet kur, ir FTB yra pasiryžusi nubausti nusikaltėlius, kurie pelnosi iš šio išnaudojimo.“

Dauguma aukų iš sutenerių rankų išgelbėtos San Fransiske, Detroite, Milvokyje, Denveryje ir Naujajame Orleane. Valdžios institucijoms aptikti aukas padėjo reklaminiai skelbimai interneto svetainėse, kuriose siūlomas seksas už pinigus.

VIDEO: FTB operacija

FTB teigia, kad per tokias operacijas visoje šalyje yra išgelbėti 2 700 vaikų ir sulaikyta 1 350 asmenų. Dešimt nusikaltėlių nuteisti iki gyvos galvos, konfiksuota turto už daugiau kaip 3,1 mln. dolerių.

Remiantis JAV teisingumo departamento duomenimis, kasmet iš namų pabėga apie 450 tūkstančių JAV paauglių. Kas trečias per artimiausias 48 valandas būna priverčiamas save pardavinėti.

„CBS News“ aiškina, kad dauguma nepilnamečių aukų „jaučia tuštumą gyvenime“ – ar tai yra dėl skurdo, šeimos neturėjimo, ar dėl kitų aplinkybių. Sąvadautojai pasinaudoja pažeidžiamais vaikais ir juos priverčia patikėti, kad jiems gyvenime nebėra kito pasirinkimo – tik prostitucija.

Pastaraisiais metais tai jau septintas tokio pobūdžio reidas, surengtas pastebėjus, jog įtrauktų į prostituciją nepilnamečių vis daugėja.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min