Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 26, 20:58

94 vaikų tėvas: neteisėtai moteris apvaisinęs gydytojas sulaukė simbolinės bausmės

Nuo 1970 m. iki devintojo dešimtmečio pabaigos Indianapolyje (JAV) nevaisingumo gydytojas Donaldas Cline'as apvaisino mažiausiai 94 moteris, kurios nebuvo informuotos apie tikrąjį spermos donorą. Dėl gydytojo padaryto nusikaltimo nukentėjo dešimčių žmonių šeimos, kurios dabar turi sveikatos problemų. Aukų istorijos ir išgyvenimai atskleisti pasaulį sukrėtusiame „Netflix“ filme „Mūsų tėvas“ („Our Father“).
Daktaras Donaldas Cline'as Tik prenumeratoriams
Daktaras Donaldas Cline'as / Mariono apygardos policijos nuotr.

„Netflix“ rodomame dokumentiniame filme „Mūsų tėvas“ pasakojama apie skausmą ir išdavystę, kuriuos patyrė D.Cline'o pradėti vaikai. Filmo žiūrovams pasakojama išties sukrečianti vaisingumo klinikos gydytojo D.Cline'o, kuris kadaise buvo gerbiamas Indianapolio gydytojas, istorija.

Gydytojas apvaisindavo moteris savo sperma, tačiau pacientėms sakydavo, kad apvaisina jas „šviežia“ medicinos studento ar rezidento sperma.

Filme yra aštuoni interviu su D.Cline'o vaikais. Kadangi gydytojas nebendradarbiavo kuriant filmą, o pacientų, kuriuos jis turėjo galimybę apvaisinti, skaičius nežinomas, neįmanoma tiksliai nustatyti, kiek gali būti brolių ir seserų.

VIDEO: Our Father | Official Trailer | Netflix

Tiesa paaiškėjo tik po 35 metų

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min