Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Rasta antroji „Germanwings“ juodoji dėžė teikia vilčių tyrėjams

„Airbus A320“ lėktuvo juodoji dėžė
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / „Airbus A320“ lėktuvo juodoji dėžė
Šaltinis: 15min
0
A A

Prancūzijos pareigūnai ketvirtadienį sakė, kad nelaimingojo bendrovės „Germanwings“ lėktuvo antra juodoji dėžė, rasta po devynias dienas trukusių ieškojimų, teikia vilčių, jog joje esantys duomenys bus tinkami naudojimui.

Tyrėjas Brice'as Robinas dar sakė, kad iš katastrofos vietos Prancūzijos Alpėse nustatyta 150 skirtingų DNR profilių.

Keleivinis „Germanwings“ lėktuvas sudužo čia kovo 24 dieną, žuvo visi juo skridę 150 žmonių.

A.Lubitzas planavo lėktuvo sudaužymą? 

Lakūnas Andreasas Lubitzas prieš katastrofą internete ieškojo informacijos apie savižudybės būdus ir piloto kabinos saugumą.

Lakūnas Andreasas Lubitzas, kuris, manoma, sąmoningai sudaužė „Germanwings“ lėktuvą, prieš katastrofą internete ieškojo informacijos apie savižudybės būdus ir piloto kabinos saugumą.

Tai ketvirtadienį pranešė prokurorai. Anot jų, A.Lubitzo kompiuteryje rasti duomenys, kad jis paskutinę savaitę naršė internete aiškindamasis, kaip veikia pilotų kabinos durys.

Prokurorų teigimu, jis taip pat skaitė apie savižudybes – konkrečiai apie būdus, kaip galima sau atimti gyvybę. Ši informacija rodo, kad A.Lubitzas tikriausiai planavo orlaivio sudaužymą.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Andreasas Lubitzas
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Andreasas Lubitzas

Rasta antra juodoji dėžė

Antra juodoji dėžė iš praėjusią savaitę Prancūzijos Alpėse sudužusio pigių skrydžių bendrovės „Germanwings“ lėktuvo rasta po devynias paras trukusios paieškos, pranešė tyrimo pareigūnai ketvirtadienį.

Tikimasi iš jos išgauti daugiau informacijos apie įvykusią nelaimę, kurios metu žuvo 150 žmonių.

Pirmoji juodoji dėžė buvo rasta pažeista, tačiau iš jos vis tiek pavyko gauti informacijos. Perklausę juodosios dėžės garso įrašą iš pilotų kabinos, tyrėjai laikosi prielaidos, kad antrasis pilotas A.Lubitzas tyčia sudaužė savo lėktuvą.

Tyrėjai iš pirmosios juodosios dėžės informacijos dėlioja paveikslą, kas sukėlė vieną baisiausių aviakatastrofų Prancūzijoje – seką, kas pilotų kabinoje vyko minutė po minutės, galite skaityti čiaTikimasi, kad įrašai iš antrosios juodosios dėžės atsakys į daugiau klausimų.

Tyrėjai nustatė, kad orlaivio kapitonas paskutinėmis minutėmis bandė išlaužti pilotų kabinos duris, kuris buvo užrakinęs A.Lubitzas. Kapitono Patricko Sondheimerio paskutiniai žodžiai yra „atidaryk tas prakeiktas duris“.

Buvusi A.Lubitzo mergina žiniasklaidai sakė, kad jis turėjo psichologinių problemų, mįslingai kalbėjo apie norą ryškiai įsirašyti į pasaulio istoriją, tačiau sakė niekada nesitikėjusi, kad jis galėtų ryžtis tokiai kraupiai masinei žmogžudystei.

Ji ir A.Lubitzo šeima paliko namus – mano, kad likti tampa nesaugu, ir baiminasi žmonių pykčio.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min