Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 02, 22:23

Abiejų kojų netekusi slaugė iš Lysyčansko ištekėjo Lvive

Ukrainos žiniasklaida pirmadienį pristatė jautrią istoriją: dėl minos sprogimo abiejų kojų netekusi jauna mergina vestuves atšventė tiesiog ligoninės palatoje.

Lvive ištekėjo 23 metų slaugė iš Lysyčansko, esančio Luhansko srityje. Jauną moterį žiauriai sužalojo rusų mina – ji neteko abiejų kojų. Oksana ir jos vyras jau augina du vaikus, tačiau susituokti nusprendė tik dabar. Kuklias vestuves jie surengė tiesiog ligoninės palatoje, rašo UNIAN.

Vestuvinio šokio vaizdo įrašas buvo paviešintas Lvivo miesto pirmojo medicinos susivienijimo feisbuko paskyroje.

Kovo 27-ąją 23 metų Lysyčansko gyventoja ėjo takeliu. Kartu keliavo ir jos sužadėtinis. Tuo metu pasigirdo sprogimas. Mergina ėjo pirma, po jos kojomis susprogo mina. Sužalojimai buvo kraupūs: nutrauktos kojos ir keturi kairės rankos pirštai.

Iš pradžių moterį mėginta gelbėti Lysyčanske, ten ją keturis kartus operavo. Po to Oksana buvo evakuota į Dniprą. O prieš savaitę ją išvežė į Lvivą. Čia ji gydoma reabilitacijoje ir rengiasi protezavimui.

„Bet neverta gyvenimo atidėlioti vėlesniam laikui, nusprendė Oksana ir Viktoras, kurie per šešerius metus taip ir nerado laiko santuokos įforminimui, nepaisant to, kad augina du vaikelius. Vestuvinius žiedus nusipirko Lvive. Čia nuotakai rado ir baltą suknelę. Tortą iškepė savanoriai. Ceremonija įvyko santuokų rūmuose, o šventė – mūsų chirurgijos centro palatoje“, – papasakojo medikai.

Vaizdo įraše galima matyti, kaip moteris ir vyras sukasi vestuvinio šokio sūkuryje. Viktoras savo mylimąją laiko ant rankų. Dabar sutuoktiniai nebenori atidėlioti gyvenimo „vėlesniam laikui“, jie laimingi ir nepraranda vilties, kad viskas bus gerai.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min