Dabar populiaru
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Publikuota: 2014 gruodžio 3d. 22:52

Abu Dabio prekybos centre nudurta mokytoja iš JAV

Įtariamoji nužudymu Abu Dabio prekybos centre
Youtube.com stopkadras / Įtariamoji nužudymu Abu Dabio prekybos centre

CNN ir naujienų agentūros praneša apie tragediją, įvykusią viename Abu Dabio prekybos centrų, viešajame tualete.

Anglų kalbos mokytoja iš JAV buvo subadyta peiliu vidury dienos. Įtariamoji – moteris, vilkėjusi juodą apdarą, dengusį jos veidą.

CNN ir NBC News praneša, kad žuvusi amerikietė – Ibolya Ryan (47). Žmogžudystė įvyko pirmadienį, tačiau policija tik dabar išplatino filmuotą medžiagą, kurioje galima įžiūrėti įtariamąją.

Nužudyta moteris gimė Rumunijoje, augo ir mokėsi JAV. Pastaruosius 15 metų kaip samdoma mokytoja keliavo per daugybę šalių. Bent jau taip ji skelbė mokytojų paieškos portale. Pastaruoju metu ji gyveno Abu Dabyje su savo sūnumis dvyniais ir dėstė didelėje mokykloje Abu Dabio centre.

VIDEO: Tragedija Abu Dabio prekybos centre

„Aš norėjau patirti, kas yra arabų pasaulis, pamatyti jų kultūrą, gyventi kasdienį jų gyvenimą“, – rašė Ryan savo paskyroje mokytojų tinklapyje.

„The Daily Mail“ rašo, kad Ryan prieš tai daugelį metų gyveno Denveryje (JAV), ten mokė anglų kalbos specialių poreikių vaikus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:44
23:52
01:12

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min