Dabar populiaru
Publikuota: 2014 rugpjūčio 14d. 18:10

„Aeroflot“ pilotas: skrendame per Ukrainą, kur gyvena „banderovcai“ ir kitos atmatos

Oro linijų „Aeroflot“ lėktuvams nuo 2012 metų taip pat gali būti uždrasuta leistis Europos oro uostuose.
„Scanpix“ nuotr. / Oro linijų „Aeroflot“ lėktuvas

Užsieniečius, keliaujančius Rusijos oro linijomis, glumina lėktuvo pilotų informaciniai pranešimai. Šie nesivaržydami keleiviams kalba apie Ukrainoje gyvenančius „banderovcus“ ir ramina keleivius, kad baltarusiai lėktuvą apsaugos nuo Ukrainos raketų.

Vieną akiplėšiškiausių atvejų „Twitter“ paskelbė Slovakijos ambasados Ukrainoje darbuotojas Martinas Kačo.

„Skrydis su „Aeroflot“. Kapitonas keleiviams: „Skrendame per Ukrainos liekanas, kur gyvena „banderovcai“ ir kitos atmatos“. Neįtikėtina“, – rašė jis.

Vėliau patikslino, kad skrydžio kapitonas tai pasakė tik rusų kalba, rašo euromaidanpress.com.

Apie nemalonią patirtį papasakojo iš Bulgarijos į Maskvą skridęs BBC žurnalistas. Skrydžio metu pilotas kreipėsi į keleivius: „Rusijos valdžia nėra davusi jokių nurodymų, bet aš nenoriu skristi per Ukrainą“.

BBC žurnalistas dar labiau suglumo išgirdęs, kad piloto žodžius palydėjo gausios keleivių ovacijos.

BBC žurnalistas dar labiau suglumo išgirdęs, kad piloto žodžius palydėjo gausios keleivių ovacijos.

Vėliau stiuardesės pasiūlė keleiviams pasirašyti peticiją, kad Rusijos keleiviniai lėktuvai neskristų virš Ukrainos nes, kaip teigiama tekste, „tai nesaugu, žinant, kas dedasi toje šalyje“.

Šis skrydis vyko virš Vakarų Ukrainos, kurioje nevyksta jokie mūšiai.

Buvusi naujienų portalo lenta.ru redaktorė Galina Tučenko, atleista už tai, kad portalas skelbė tiesą apie įKrymo okupaciją, „Facebook“ aprašė savo draugo įspūdžius po kelionės Rusijos lėktuvu.

„Mieli „Transaero“ savininkai, gal galėtumėte pakalbėti su darbuotojais, kad jie netransliuotų savo įsitikinimų keleiviams? Mano draugas ką tik nusileido Vnukovo oro uoste, paskambino man piktas ir papasakojo, kad pilotas Maksimas keleiviams pareiškė, jog skrisime per Baltarusiją, kurios Karinės oro pajėgos apsaugos lėktuvą nuo Ukrainos raketų. Tą patį pakartojo anglų kalba“, – pasakojo ji.

G.Tučenko teigimu, keleiviai parašė skundą, tačiau oro bendrovė pareiškė, kad viskas yra gerai, nes kai kurie keleiviai pareiškė bijantys keliauti per Ukrainą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min