Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Amerikiečiai Irake ir Afganistane sukūrė ir prostitucijos tinklus

Prostitutė vedama iš vieno demaskuoto viešnamio Irake
„Scanpix“ nuotr. / Prostitutė vedama iš vieno demaskuoto viešnamio Irake
Šaltinis: 15min
0
A A

Amerikiečių saugos tarnybos „Xe Service“ darbuotojai vertė irakietes bei merginas iš Rytų Europos verstis prostitucija, o kompanija „Armour Group“, kuri saugojo JAV atstovybę Afganistane, netgi turėjo kelis viešnamius.

Amerikiečių leidinys „The Washington Post“ skelbia, kad atlikto tyrimo metu išsiaiškinta, kad merikiečių apsaugininkai iš firmos „Blackwater“ vertė merginas užsiimti prostitucija. Kilus skandalui ši firma netgi pakeitė pavadinimą į „Xe Service“.

Vienas iš buvusių firmos darbuotojų pasakojo, kad amerikiečiai prostitucija vertė užsiimti 12–13 metų irakietes. Vyras teigė apie tai informavęs vadovybę, tačiau jokių priemonių nebuvo griebtasi.

Taip pat buvo atskleista, kad į Iraką dirbti prostitutėmis buvo atvežama merginų iš Rytų Europos – jos manydavo, kad keliauja į Dubajų dirbti kambarinėmis. Tai sugebėjo įrodyti viena nepriklausoma žurnalistė. Iš atvežtų merginų buvo atimami pasai, o juos šios galėdavo išsipirkti už 1 100 dolerių, tačiau tai būdavo beveik neįmanoma, turint omenyje, kad už darbą prostitutėmis gaudavo itin mažus pinigus.

Dar didesnis „sekso fabrikas“ buvo sukurtas Afganistane. Pranešama, kad prieš kelerius metus per reidus į vietos viešnamius buvo išlaisvinta keli šimtai kinių. Tačiau prekyba žmonėmis tęsiasi. Tuo užsiėmė ir firma „Armour Group“, kuri dar visai neseniai rūpinosi amerikiečių atstovybės Kabule saugumu. Skelbiama, kad tyrimas pakliuvo CŽV žinion, tačiau tuo viskas ir baigėsi.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min