Dabar populiaru
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Publikuota: 2013 spalio 2d. 08:19

Amerikiečiai išsigandę – iš Rusijos į JAV atkeliavo kūną iš vidaus ėdantis narkotikas „krokodilas“

„Krokodilo“ pasekmės
Kadras iš filmuotos medžiagos / „Krokodilo“ pasekmės

Bijoma, kad „krokodilas“ – pigus heroino pakaitalas, kuris pūdo dar gyvo žmogaus kūną ir narkomanus nunuodija vidutiniškai per dvejus metus – iš Rusijos atkeliavo į JAV. „The Independent“ praneša, kad Arizonos valstijoje per vieną savaitę ligoninėje atsidūrė du šio narkotiko pabandę žmonės.

Valstijos pareigūnai sako bijantys, kad pirmieji „krokodilo“ vartotojai – būsimos epidemijos pranašai.

Dezomorfinas, kuris vadinamas „krokodilu“, yra itin pigus heroino pakaitalas, kuris gaminamas iš sutrintų kodeino tablečių, gazolino, kepimo aliejaus, jodo, dažų skiediklio, žiebtuvėlių užpildymo skysčio ir kitų medžiagų. Jo poveikis panašus kaip heroino, tačiau visų sudedamųjų dalių galima įsigyti paprastose parduotuvėse.

Pavadinimas „krokodilas“ kilo dėl to, kad oda toje vietoje, kur susileidžiama narkotikų, tampa panaši į krokodilo odą – pažaliuoja ir pasidengia žvynais.

Pavadinimas „krokodilas“ kilo dėl to, kad oda toje vietoje, kur susileidžiama narkotikų, tampa panaši į krokodilo odą – pažaliuoja ir pasidengia žvynais. Iki kaulo nugraužta oda, smegenų pažeidimai, gangrenavimas, amputacijos – šiems narkomanams yra įprastas reiškinys.

Narkotikas pastaraisiais metais yra itin populiarus Rusijoje.

Prie „krokodilo“ labai greitai priprantama, tačiau jo poveikis – itin trumpas. Tai reiškia, kad dauguma jo vartotojų patenka į nesibaigiantį narkotiko vartojimo ir gaminimo ratą.

Apie pavojingo narkotiko patekimą į JAV rinką žiniasklaidai prabilo gydytojas Frankas LoVecchio, kuris KPHO naujienų agentūrai papasakojo apie du savo pacientus, kuriuos tą pačią savaitę jam teko gydyti nuo siaubingų „krokodilo“ pasekmių.

Medikas sakė, kad, jo žiniomis, tai yra pirmieji žinomi šio narkotiko vartojimo atvejai JAV. „Mes esame itin išsigandę“, – prisipažino jis.

„Galite įsivaizduoti, kad net ir labai maža į veną įšvirkšta dozė gali padaryti labai daug žalos... Šie narkotikai ėda žmogų iš vidaus“, – sakė F.LoVecchio.

„Kur yra dūmų, ten yra ir ugnies. Mes bijome, kad bus vis daugiau atvejų“, – apie narkotikų paplitimą JAV kalbėjo gydytojas.

Vidutiniškai narkomanas, pradėjęs vartoti „krokodilą“, išgyvena dvejus trejus metus.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min