Dabar populiaru
Publikuota: 2009 balandžio 6d. 12:10

Amerikiečiai teroristai surengė spaudos konferenciją

„al–Qaeda“ kovotojas
„Scanpix“ nuotr. / „Al Qaeda“ kovotojus naikina ne tik sąjungininkų kariuomenė, bet ir ligos

Du amerikiečiai, kurie nusprendė prisidėti prie teroristų tinklo „Al Qaeda“ atšakos ir išvyko į Somalį, surengė ten spaudos konferenciją, praneša „FoxNews“.

Pietų Somalyje šiuo metu gyvenantys jauni amerikiečiai pareiškė, kad jų tikslas yra „mirti už Dievą“. Jų pasisakymų vaizdo įrašas buvo įdėtas į Somalio naujienų agentūros tinklalapį.

Jau keletą mėnesių amerikiečiai pareigūnai bandė susekti mažiausiai 20 Somalio amerikiečių, kurie paliko JAV ir išvyko į karo draskomą Afrikos valstybę, kad prisidėtų prie teroristų grupuotės „Al Shabaab“, siejamos su garsiąja „Al Qaeda“. Dauguma jų, kaip pranešama, gyveno Mineapolyje.

Praeitą mėnesį pranešta, kad keletas šių amerikiečių grįžo į JAV, o kiti iki šiol yra Afrikoje. Dabar pirmą kartą jie patys prabilo viešai.

„Mes atvykome iš JAV, turėdami gerą gyvenimą ir išsilavinimą, tačiau nusprendėme prisidėti prie savo brolių iš „Al Shabaab“, kad žūtume už Dievą“, – teigė vienas vyras vaizdo įraše. Jie tikino nusprendę prabilti viešai, kad visi sužinotų, kodėl prisidėjo prie grupės.

Du kaukazietiškos išvaizdos vyrai tikina esantys „Somalio jaunimas“ iš JAV ir pareiškė, kad tokių kaip jie yra daug.

2008-ųjų spalį Shirwa Ahmedas, 27-erių koledžo studentas iš Mineapolio, tapo „pirmuoju žinomu savižudžiu sprogdintoju“, kaip jį vadina FTB, susisprogdinusiu Somalyje ir nusinešusiu dešimtis gyvybių.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min