Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 22, 18:35

Amerikiečių režisierius: Vladimiras Putinas vėžiu sirgo, bet jį įveikė

Amerikiečių kino režisierius Oliveris Stone'as sako, kad Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas sirgo vėžiu prieš keletą metų. Jis teigia manantis, kad V.Putinas vėžį įveikė. Apie tai rašo portalas „Newsweek“.
Vladimiras Putinas
Vladimiras Putinas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Atminkite tai, ponas V.Putinas sirgo šiuo vėžiu, ir aš manau, kad jis jį įveikė“, – interviu metu tinklalaidės pašnekovui Leksui Fridmanui sakė „Oskarą“ pelnęs režisierius.

Jis nepatikslino kokio tipo vėžiu sirgo Rusijos prezidentas.

Režisierius O.Stone'as 2015–2017 metais turėjo ne vieną interviu „neleistinomis temomis“ su V.Putinu. Apie tai pranešė britų radijo stotis LBC.

„TDPel Media“ žiniomis, O.Stone'as su Rusijos prezidentu nebuvo susitikęs trejus metus.

ZUMAPRESS / Scanpix nuotr./Oliveris Stone'as
ZUMAPRESS / Scanpix nuotr./Oliveris Stone'as

Šiuo metu spėliojama, kokia yra V.Putino sveikatos būklė, kai tęsiasi jo paskelbtas karas Ukrainoje.

Italijos dienraštis „La Stampa“ šią savaitę skelbė, jog V.Putinui buvo atlikta operacija, o chirurginės intervencijos priežastis – onkologinė liga.

Nuo karo pradžios Kremlius viešai nekomentavo V.Putino sveikatos būklės. Tačiau buvęs Didžiosios Britanijos žvalgybos pareigūnas Christopher Steele'as neseniai nurodė, jog V.Putinas oficialių susitikimų metu gydosi.

„Saugumo tarybos posėdžiai, kurie, kaip rodoma, neva trunka visą valandą, iš tikrųjų yra suskirstyti į kelias dalis, – interviu radijui LBC sakė MI6 žvalgybos tarnyboje dirbęs Ch.Steele'as. – [V.Putinas] išeina į lauką ir tarp šių sekcijų jam suteikiama tam tikra medicininė pagalba.“

„Kremliuje vis didėja sumaištis ir chaosas, o iš tikrųjų nėra aiškios politinės lyderystės iš V.Putino, kuris vis labiau serga“, – pridūrė jis.

Panašiai apie V.Putino sveikatą gegužės 16-ąją Ch.Steele'as kalbėjo ir „Sky News“.

„Iš to, ką girdime iš šaltinių Rusijoje ir kitur, tikrai žinome, kad V. Putinas iš tiesų gana rimtai serga“, – sakė jis.

Tiesa, buvęs žvalgybos pareigūnas teigė, kad neaišku, kokia tai liga, ar ji nepagydoma.

Ukrainos karinės žvalgybos vadovas generolas majoras Kyrylas Budanovas anksčiau šį mėnesį taip pat sakė, kad V.Putinas „labai serga“.

„V.Putino psichologinė ir fizinė būklė labai bloga, jis labai serga“, – teigė A.Budanovas.

V.Putino psichologinė ir fizinė būklė labai bloga, jis labai serga.

Nuo tada, kai Rusija įsiveržė į Ukrainą, V.Putino sveikatos būkle suabejota ne kartą.

Balandžio mėnesį „Visegrad 24 News“ socialiniame tinkle „Twitter“ paskelbė vaizdo įrašą, kuriame spėliojama, kad Rusijos prezidentas gali sirgti Parkinsono liga.

Kitame vaizdo įraše matyti, kaip per susitikimą su Rusijos gynybos ministru Sergejumi Šoigu V.Putinas griebėsi stalo, o tai socialinės žiniasklaidos vartotojus taip pat paskatino suabejoti V.Putino sveikata.

S.Šoigu, V.Putinas
S.Šoigu, V.Putinas

Portalas „Newsweek“ pranešė kreipęsis į Rusijos užsienio reikalų ministeriją dėl komentarų šia tema, kol kas portale jie neskelbiami.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min