Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Amerikietis Oscaras Ortega-Hernandezas, šaudęs į Baltuosius rūmus, kaltinamas norėjęs nužudyti Baracką Obamą

Amerikietis Oscaras Ortega-Hernandezas šaudė į Baltuosius rūmus
„Scanpix“ nuotr. / Amerikietis Oscaras Ortega-Hernandezas šaudė į Baltuosius rūmus
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

15min.lt jau skelbė, kad Baltųjų rūmų apsauginiame stikle pirmadienį buvo rasta įstrigusi kulka. Netoliese gulėjo ir kitos kulkos gilzė. Šoviniai rasti pietinėje rūmų dalyje, kurioje yra prezidento miegamasis.

Specialiosios tarnybos teritorijos apžiūrą pradėjo po to, kai praėjusį penktadienį JAV pilietis  Oscaras Ortega-Hernandezas nusprendė pašaudyti į JAV prezidento rezidenciją. Netoliese vėliau buvo rastas paliktas automobilis, kuriame buvo automatinis ginklas.

Ketvirtadienį (lapkričio 17 d.) šauliui pareikšti oficialūs kaltinimai – ketinimas nužudyti JAV prezidentą Baracką Obamą arba jo darbuotojus. BBC praneša, kad 21-erių metų Oscaras Ortega-Hernandezas suimtas lapkričio 16 d. Jis sulaikytas Pensilvanijoje, bet bus teisiamas Vašingtone.

Ortega teisėsaugai pareiškė, kad dievas jam suteikė atsakomybę įvykdyti svarbią misiją – užpulti Baltuosius rūmus. Ekspertai teigia, kad šio žmogaus mąstysena labai nestabili, jis linkęs į prievartą. Užpuolikas užaugo Aidaho valstijoje, tačiau pastaruoju metu gyveno Vašingtone. Nuo spalio 31 d. buvo laikomas dingusiu be žinios.

Pažymima, kad penktadienį, kai Ortega apšaudė Baltuosius rūmus, prezidento juose nebuvo.

VIDEO: Live from Washington DC: Ortega Arrested

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min