Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti
02 26

Amputuoti pirštai ir nesibaigiantis smurtas: į laisvę ištrūkę ukrainiečiai atsivėrė apie rusų žiaurumus

Kai miestą okupuoja Rusijos kariuomenė, būti šaukiamojo amžiaus vyru yra ypač pavojinga, net jei esi civilis. Karui Ukrainoje trunkant jau dvejus metus, Latvijos leidinys TVNET pasakoja dviejų ukrainiečių istorijas, ką jie išgyveno nelaisvėje Ukrainoje.
Mikita su žmona
Mikita su žmona / Asmeninio archyvo nuotr.

Kai 2022 m. vasario 24 d. prasidėjo Rusijos invazija į Ukrainą, 31 metų Mikita Chorbanas studijavo ir dirbo ligoninėje Andrijivkoje, Kyjivo srityje.

Pačiomis pirmosiomis karo dienomis iš Andrijivkos tolumoje matėsi dūmai ir girdėjosi sprogimai. Po kelių dienų rusų technikos kolonos pradėjo važiuoti į netoliese esančią Makarivą – po to paaiškėjo, kad okupantai ten nužudė daugiau kaip 200 civilių gyventojų.

Mikita norėjo pabėgti su šeima. Daiktai jau buvo supakuoti ir sudėti į automobilį, tačiau tuo metu nebuvo kur įsipilti degalų.

Šeštą invazijos dieną į Andrijivką įžengė rusų kariuomenė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Teleloto“ studija virs podiumu
Reklama
Šimtai vyrų kasdien susiduria su erekcijos sutrikimais ar net prostatos vėžio diagnoze – kaip to išvengti?
Reklama
Pirmą kartą per beveik penkiolika metų fiksuotas verslo ginčų augimas – ką tai reiškia verslui?
Reklama
„Daktare, man pašalino tulžies pūslę, tačiau aš nesijaučiu gerai...“
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Užsisakykite 15min naujienlaiškius