Dabar populiaru
Publikuota: 2009 vasario 28d. 13:05

Anglijoje gali atsirasti „miestai vaiduokliai“

Dealo miesto, Kento grafystėje, pagrindinė gatvė. Šiame pastate anksčiau buvo tradicinė užeiga.
„Scanpix“ nuotr. / Dealo miesto, Kento grafystėje, pagrindinė gatvė. Šiame pastate anksčiau buvo tradicinė užeiga. Dabar ji uždaryta.

Didžiosios Britanijos pagrindinėms gatvėms gręsia tapti „vaiduoklių miestais“, jeigu artimiausiu metu nebus imtasi priemonių užpildyti recesijos ištuštintas parduotuves.

Vietos valdžios asociacijos (toliau - Asociacija) teigimu, jau keturios savivaldybės pranešė apie tuštėjančius pastatus, rašo britų visuomeninio transliuotojo BBC interneto svetainė.

Savivaldybės prašo leidimo, tuščių parduotuvių patalpas panaudoti įvairiems visuomeniniams projektams.

Valdininkai baiminasi, kad apleisti pastatai taps asocialių asmenų susibūrimo vietomis, o tai dar labiau paskatintų nuosmukį.

„Liūdnas atspindys“

Asociacija siekia, kad apleistus pastatus lengviau ir pigiau būtų galima paversti bibliotekomis, jaunimo klubais, treniruočių centrais. Prašoma naujų galių perimti parduotuvių valdymą, jei jos stovi tuščios tris mėnesius.

Asociacijos pirmininkė Margareta Eaton sakė, kad ištuštėjusių parduotuvių eilės yra liūdnas ekonominio nuosmukio atspindys.

Jos teigimu, geriausias sprendimas šioje situacijoje būtų naujo ar jau egzistuojančio verslo perkėlimas į apleistus pastatus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Sveikata

Gyvenimas

Parašykite atsiliepimą apie 15min