Dabar populiaru
Publikuota: 2009 vasario 27d. 10:04

Ant N.E.O lyderio R.Tautkaus rankos stoja laikrodžiai

Raigardas Tautkus
Šarūno Mažeikos/BFL nuotr. / Raigardas Tautkus

Šį sekmadienį „Auksinė savaitės blykstė” kaip niekada bus kupina mistikos, nepaaiškinamų dalykų, mįslingų pasakojimų, akį traukiančių triukų ir ženklų. Žvakių šviesoje paskendusioje studijoje magijos ir anapusinio pasaulio žinovai praskleis savo gebėjimų paslapties šydą.

Jausti žmogaus energetinius laukus ir juos valdyti gebanti bioenergetikė Jūratė Malinauskienė teigė galinti padėti visiems, kurie nori pasveikti. Tik vienam žmogui pagelbėti negalėjo – vyrui, kuris norėjo pastoti...

„Patikrinti nepaprastas bioenergetikės „Auksinėje savaitės blykstėje“ galias sutiko N.E.O lyderis Raigardas Tautkus. Vyras kantriai sėdėjo, kol „Auksinė savaitės blykstės“ viešnia rankų judesiais tikrino dainininko energijos srautus. Prieš šį seansą dainų kūrėjas buvo užrašęs ant lapelio, kuo skundžiasi. Raigardui buvo liepta saugoti strėnas ir širdį, nors N.E.O narys kaip sveikatos sutrikimus nurodė slogą ir gerklės skausmą“, – pasakojo „Auksinės savaitės blykstės“ vedėja Živilė Vaškytė.

Dainininkas prisipažino irgi turintis ypatingų galių. Jo įsitikinimu, sugeba sukurti tokią muziką, kuri veikia žmones. Ir apskritai pastebėjo, kad geba daryti įtaką, paveikti kitus. Be to, prisipažino turintis bėdą – negali segėti laikrodžių. „Auksinės savaitės blykstės“ vedėjus ir viešnią Raigardas nustebino žinia, kad ant jo rankos visi laikrodžiai – dovanoti ar paties pirkti – sustoja. Bioenergetikė šią mistinę savybę aiškino tuo, kad Raigardo labai stiprus energetinis laukas ir galbūt labiau tuo pasidomėjęs ar įsiklausęs irgi galėtų gydyti kitus, praneša LNK.

„Auksinė savaitės blykstė“, kupina prikaustančių triukų, magijos, mistikos ir pokalbių apie anapusinį gyvenimą bei jo poveikį, – šį sekmadienį 19.30 val. per LNK.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min