Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Antiteroristinę operaciją atnaujinantis O.Turčynovas: „ Rusija atvirai palaiko žudikus teroristus ir mėgina savo problemas dirbtinai perkelti į Ukrainą“

Oleksandras Turčynovas
„Scanpix“ nuotr. / Oleksandras Turčynovas
Šaltinis: 15min.lt, BNS
0
A A

Ukrainos laikinasis prezidentas Oleksandras Turčynovas pareiškė, kad antiteroristinė operacija šalies Rytuose atnaujinama, praneša oboz.ua. Anksčiau žiniasklaida pranešė, kad Ukrainos saugumiečiai nutraukė antiteroristinę operaciją Slovjanske.

Per televiziją transliuotoje kalboje jis patikino, kad ukrainiečiai „nesitrauks teroristų pavojaus akivaizdoje ir toliau imsis veiksmų gyventojų gyvybėms apsaugoti“.

„Karai, teroristiniai išpuoliai, regionų separatizmas – gerai žinomos rusų problemos, kurias dabar stengiamasi dirbtinai perkelti į Ukrainą“, – pareiškė Ukrainos vadovas

O.Turčynovas taip pat pareikalavo Rusijos Federaciją liautis kištis į Ukrainos vidaus reikalus. nutraukti grasinimus ir šantažą bei atitraukti savo karius nuo rytinės Ukrainos sienos.

„Teroristai peržengė ribą. Jie ima įkaitais ir žudo Ukrainos patriotus. Mes vėl tęsiame antiteroristinę operaciją, kuri skirta taikiems gyventojams apginti, – sakė O.Turčynovas per televiziją – Mes nesitrauksime, mes kovosime toliau“.

„Rusija perėjo nuo viešų grasinimų prie demonstratyvaus karinių pajėgų koncentravimo prie rytinės (Ukrainos) sienos, – kalbėjo O.Turčynovas. Rusijos Federacija koordinuoja ir atvirai palaiko žudikus teroristus, kurie veikia su ginklu rankose mūsų šalies rytuose. Neturėdama jokio pagrindo, Rusijos vadovybė leidžia sau įžūliai kištis į Ukrainos vidaus reikalus“.

„Rusija valstybės lygiu remia terorizmą mūsų šalyje tuo metu, kai Rusijos piliečiai nuolat patiria teroristinius išpuolius Rusijos teritorijoje. Karai, teroristiniai išpuoliai, regionų separatizmas – gerai žinomos rusų problemos, kurias dabar stengiamasi dirbtinai perkelti į Ukrainą“, – pareiškė Ukrainos vadovas.

Žiniasklaida skelbė, kad Ukraina nutraukia antiteroristinę operaciją

„Ukrainska Pravda“ pranešė, kad reaguodami į naujienas apie Rusijos kariuomenės manevrus pasienyje Ukrainos saugumiečiai nutraukė antiteroristinę operaciją Slovjanske.

Pasak laikraščio šaltinių Ukrainos žvalgyboje, Rusijos invazijos galimybė nepaprastai išaugo.

„Unian“ praneša, kad šalies vyriausybė peržiūri antiteroristinės operacijos Donecke planą.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min