Dabar populiaru
Publikuota: 2009 vasario 13d. 14:06

Apiplėštas Europos Parlamento pastate esantis bankas

Europos parlamentas.
BFL nuotr. / Europos Parlamentas

Ginkluotas vyras ketvirtadienį apiplėšė banką, esantį Europos Parlamento pastate Briuselyje, išvengdamas susidūrimo su institucijos apsaugos personalu, rašo BBC.

Parlamento atstovas Jaume Duch Guillot sakė, kad vyras parodė daiktą, kuris ING banko personalui pasirodė panašus į ginklą, ir pareikalavo pinigų.

Vagišiui pabėgus, banko darbuotojai sukėlė ant kojų netoliese esantį apsaugos patrulį. Vis dėlto ketvirtadienio naktį vagis dar nebuvo surastas. Per paiešką kai kurie Europos Parlamento nariai ir jų pagalbininkai buvo užrakinti savo biuruose. Apsaugos darbuotojai taip pat tikrino iš pastato išeinančių žmonių daiktus.

J.D.Guillot teigimu, jei paaiškės, kad daiktas, kurį turėjo vagis, iš tiesų buvo ginklas, kils klausimų dėl saugumo Europos Sąjungos pastatų komplekse.

Antra vertus, taip pat atkreiptas dėmesys, kad Briuselio centre esančiame pastate kasdien apsilanko 15 tūkst. žmonių, todėl užtikrinti saugumą čia nėra visiškai paprasta.

„Šimtaprocentinis saugumas niekada neegzistuoja, tačiau tai viešas ir labai atviras parlamentas. Mes vis dar teikiame pirmenybę buvimui atviru parlamentu“, – tvirtino J.D.Guillot.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

02:50
01:29
26:48

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min