Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti

Apklausa atskleidė, kodėl rusai pasitiki Vladimiru Putinu

Būdamas valdžioje Vladimiras Putinas pateisino daugiau negu pusės (53 proc.) rusų viltis, priešingai tvirtino 23 proc. piliečių, rodo „Levada centro“ sociologų liepos 22-25 dienomis atlikta 1600 asmenų apklausa; respondentai buvo vyresni nei 18 metų ir gyveno 48 Rusijos regionų 137 gyvenvietėse.
Vladimiras Putinas
Vladimiras Putinas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Jokių vilčių nebuvo ir nėra“, – pareiškė 15 proc. apklaustųjų, dar 8 proc. sakė, kad jiems sunku į klausimą apie vilčių patenkinimą atsakyti.

Pasitiki prezidentu 78 proc. respondentų , 18 proc. – nepasitiki.

Svarbiausiu V.Putino pasiekimu, būnant valdžioje, rusai laiko Rusijos kovingumo didinimą ir ginkluotųjų pajėgų reformą (14 proc.), tarptautinių pozicijų stiprinimą (11 proc.), ekonomikos vystymą šalyje (10 proc.), tvarkos įvedimą valstybėje (10 proc.) ir ramios politinės padėties palaikymą (10 proc.).

Paprašyti atsakyti apie savo požiūrį į patį V.Putiną, 29 proc. sakė jaučią jam simpatiją, ir 8 proc. žavisi juo. Simpatizuojančiųjų 2015 metais buvo 37 proc., o vėliau jų dalis vis mažėjo.

Tačiau populiariausiais atsakymas (31 proc. apklaustųjų) į šį klausimą buvo „negaliu pasakyti apie jį nieko bloga“. Abejingumą išreiškė 17 procentų apklaustųjų, tai yra gerokai daugiau negu 2015 metais, kai taip pasakyti išdrįso 10 proc. apklaustų Rusijos piliečių, o neigiamai V.Putiną vertina 9 proc.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Sužadėtuvių žiedo paieškos: kaip išrinkti tinkamiausią?
Reklama
Į Lietuvą atvyksta Pasaulio moksleivių robotikos olimpiadai besiruošianti ukrainiečių komanda
Reklama
Modernūs lietaus nuvedimo sistemų sprendimai
Reklama
Balsuokite už architektūriškai žaviausią miestą ir pasidalinkite jus įkvepiančiais pastatais