2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

„Arbatos partijos“ favoritė Michele Bachmann pasitraukė iš kovos dėl Baltųjų rūmų

JAV kongreso narė ir kandidatė į prezidentus nuo respublikonų partijos Michele Bachmann trečiadienį pareiškė nebedalyvausianti prezidento rinkimų kampanijoje.
Michele Bachmann
Michele Bachmann / AFP/„Scanpix“ nuotr.

55-erių M.Bachmann buvo laikoma viena iš vadinamosios „Arbatos partijos“, apjungiančios konservatyvųjį dešinįjį respublikonų partijos sparną, favoričių. Apie pasitraukimą iš kovos ji pareiškė po respublikonų sueigų Ajovoje, kur ji buvo tik šešta per kandidatų iškėlimo procedūrą.

„Praėjusį vakarą Ajovos žmonės pasakė labai aiškiai, tad aš nusprendžiau pasitraukti, - sakė ji. – Aš nebetęsiu šių lenktynių dėl prezidento posto“.

Tačiau ji pažadėjo toliau aktyviai dalyvauti priešrinkiminės kampanijos veikloje, siekdama prezidento Baracko Obamos pralaimėjimo, ir tvirtino, kad prezidento rinkimai lapkritį bus paskutinė galimybė „pasukti tautą atgal, kol mes dar nenuriedėjome socializmo keliu“.

Pasak korespondentų, M.Bachmann atsisakymas dalyvauti tolesnėje kovoje greičiausiai bus naudingas kitam respublikonui, buvusiam senatoriui nuo Pensilvanijos Rickui Santorumui, kurį remia daugelis religingų rinkėjų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie 15min