Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

Arnoldas Schwarzeneggeris palieka Kalifornijos gubernatoriaus postą

Sekmadienį Arnoldas Schwarzeneggeris atlaisvina kabinetą naujam Kalifornijos gubernatoriui, demokratui Jerry Brownui, praneša britų visuomeninio transliuoto BBC naujienų svetainė.
Arnoldas Schwarzeneggeris
Arnoldas Schwarzeneggeris / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Respublikonų partijos narys, kino aktorius ir kultūristas A.Schwarzeneggeris buvo išrinktas gubernatoriumi prieš septynerius metus, kai pažadėjo pagerinti Kalifornijos ekonomikos būklę.

Tačiau problemų vienoje didžiausių JAV valstijų vadovaujant A.Schwarzeneggeriui tik daugėjo, o jo populiarumas tarp rinkėjų krito iki 22 procentų, nes Kalifornijos gyventojus išvargino dviženkliu skaičiumi vertinamas nedarbas ir milžiniškas biudžeto deficitas.

Vis dėlto šio politiko ir garsenybės pasaulinis įvaizdis beveik nenukentėjo.

Savo plačiausiame atsakyme į klausimą „kas gi toliau?“ 63-ejų metų A.Schwarzeneggeris sakė, kad jis ketina sakyti kalbas, parašyti vieną ar dvi knygas (kitaip nei daugelis žvaigždžių, jis dar neparašė autobiografijos) ir toliau dalyvauti aplinkosaugos veikloje.

Kalbėdamas apie galimą sugrįžimą į kino studiją jis sakė: „Tai priklauso nuo daug ko, jeigu kas nors turės puikų scenarijų, pasiūlys puikią idėją. Bet ar aš būsiu pakankamai kantrus tris ar šešis mėnesius būti filmavimo aikštelėje ir visa kita? – Nežinau.“

A.Schwarzeneggeris taip pat paneigė gandus, kad turi perimti Amerikos kino asociacijos vadovo postą: „Niekas man apie tai neužsiminė“.

Austrijoje gimęs A.Schwarzeneggeris negali siekti JAV prezidento posto, tačiau politikos apžvalgininkas Allanas Hoffenblumas mano, kad jis gali rasti vietą prezidento Baracko Obamos administracijoje, galbūt susijusią su aplinkos apsauga.

„Tai ilgas dalykų, kuriuos galiu daryti, sąrašas, bet ties niekuo negaliu susitelkti, kol tiesiogine prasme nebūsiu visiškai pasitraukęs iš pareigų. Man gyvenimo džiaugsmas yra nežinoti. Pradedi ir tam tikra prasme išsiaiškini. Man tai patinka. Nemėgstu apsaugos tinklų. Aš tuo netikiu. Tad pradedi atviru protu ir turi labai greitai mokytis“, – svarstė A.Schwarzeneggeris.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Būsto draudimas Lietuvoje: pokytis iš „nerūpi“ į „būtina“
Reklama
Kartu su VDU studentais, studijas pradeda ir gausus būrys Lietuvos moksleivių
Reklama
„Inbank“ tapo „pigu.lt“ finansavimo partneriu
Reklama
Žiemą per dieną išsimaudęs penkiuose ežeruose keliautojas K.Mieliauskas ragina kas rytą lįsti po šaltu dušu
Užsisakykite 15min naujienlaiškius