Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Atakuotame Hurgados viešbutyje apsistojęs lietuvis: po nakties košmaro viskas vyksta įprastu ritmu

Šeštadienio rytas po išpuolio Hurgadoje
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Šeštadienio rytas po išpuolio Hurgadoje
Šaltinis: BNS/15min.lt
17
A A

Hurgados (Egiptas) viešbutyje „Bella Vista Hotel“ besiilsintis Saulius Stankevičius iš Šilutės šeštadienį 15min tikino, kad nakties košmaras liko praeityje. Viešbučio gyvenimas teka sena vaga.

„Šiandien viskas kaip įprasta, groja muzika. Žmonių sumažėję, nes daugelis išsikraustė“, – lakoniškai kalbėjo šilutiškis. 

Lietuvis Saulius dalijasi viešbučio, kuriame įvyko išpuolis, vaizdais

Anot jo, viešbutyje ilsisi dešimt lietuvių. „Visi sveiki, stresas, žinoma, buvo nerealus“, – išgyventą išpuolį prisiminė lietuvis Saulius. 

Priminsime, kad penktadienį šilutiškis S.Stankevičius pasakojo, jog tuo metu, kai buvo įvykdytas išpuolis, jis pats buvo viešbučio masažo salone. Staiga vyras išgirdo riksmus ir šūvius. Anot jo, vyriški balsai rėkė „Allahu Akbar“ (Dievas yra didis – liet.) ir netrukus pradėjo aidėti šūviai. Masažo salono darbuotojai susijaudino, tačiau nepuolė į paniką. Jie, nutaikę momentą, išleido lietuvį pro duris, o šis kiek įmanydamas greičiau puolė bėgti į savo kambarį viešbutyje. Laimei, pakeliui Saulius nesutiko užpuolikų.

Lietuvis Saulius Stankevičius šiuo metu yra Hurgadoje

Po uzpuolimo. Taip uzsibarikadavome duris ... vienas nusautas

Posted by Saulius Stankevičius on 2016 m. sausio 8 d.

Lietuviai nenukentėjo 

Per penktadienio išpuolį Egipto kurorte Hurgadoje viešbutyje „Bella Vista“ buvo dešimt lietuvių, jie nenukentėjo – visi jie saugūs ir sveiki, BNS pranešė Užsienio reikalų ministerija (URM).

„Užsieno reikalų ministerija ir ambasada Egipte penktadienio vakarą palaikė glaudų ryšį su Lietuvos turizmo agentūra, išvežusia turistus į šį Hurgados viešbutį. Užsienio reikalų ministerija ir toliau atidžiai stebės situaciją Egipte, palaikys ryšį su Lietuvos turizmo agentūromis, gabenančiomis turistus į Egiptą. Saugumo situaciją Egipte pirmadienio susitikime ketiname aptarti su atitinkamomis Lietuvos institucijomis“, – rašoma ministerijos atsakyme BNS.

Ministerija primena, kad keliauk.urm.lt yra skelbiamos rekomendacijos, vykstantiems į užsienio šalis. URM atkreipia dėmesį, kad Egipte išlieka didelis teroristinių išpuolių pavojus. Rekomenduojama nevykti tik į Šiaurės Sinajaus provinciją ir oro transportu į Šarm El Šeicho oro uostą. Egipte esantiems asmenims patariama išlikti budriems, stebėti vietinės valdžios pranešimus, vengti masinio susibūrimo vietų, ypač penktadieniais. Detalesnės rekomendacijas galima rasti keliauk.urm.lt

DAUGIAU APIE PENKTADIENIO IŠPUOLĮ HURGADOJE SKAITYKITE ČIA. 

VIDEO: Išpuolis Hurgados viešbutyje, kuriame buvo ir lietuvių

 

Komentarai: 17
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min