TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Atleistas „Echo Moskvy“ žurnalistas, prabilęs apie Sergejaus Ivanovo sūnaus žūtį

A.Pliuščevas
wikimedia.com / A.Pliuščevas
Šaltinis: 15min
0
A A

Generalinė radijo stoties „Echo Moskvy“ direktorė Jekaterina Pavlova ketvirtadienį atleido laidų vedėją Aleksandrą Pliuščevą. Už tai, kad šis savo tinklaraštyje paminėjo žuvusį Rusijos prezidento administracijos vadovo Sergejaus Ivanovo sūnų Aleksandrą, ir paklausė, ar tai įrodo, jog Dievas yra.

„Mane pasikvietė generalinė direktorė ir pranešė, kad esu atleidžiamas. Su įsakymu dar nesupažindintas“, – Newsru.com cituoja laidų vedėją.

Apie tokį sprendimą nieko nežinojo vyriausiasis radijo stoties redaktorius Aleksejus Venediktovas. Jis stoties tinklalapyje paskelbė, kad laidų vedėjas liks dirbti.

Prieš porą dienų A.Pliuščevas savo tinklaraštyje uždavė klausimą, ar jo skaitytojams neatrodo, kad Rusijos prezidento administracijos vadovo S.Ivanovo sūnaus žūtis yra Dievo egzistavimo arba aukščiausiojo teisingumo įrodymas.

Toks atleidimas prieštarauja nustatytai tvarkai, kuri skelbia, kad nė vienas žurnalistas negali būti atleistas be redaktoriaus patvirtinimo.

Tuo metu radijo stoties savininko, su Kremliumi siejamo holdingo „Gazprom Media“ atstovai pareiškė kad su laidų vedėju darbo sutartis nutraukta dėl to, kad jis pažeidė visas įmanomas moralės ir etikos normas.

Prieš porą dienų A.Pliuščevas savo tinklaraštyje klausė, ar jo skaitytojams neatrodo, kad Rusijos prezidento administracijos vadovo S.Ivanovo sūnaus žūtis yra Dievo egzistavimo arba aukščiausiojo teisingumo įrodymas už tai, kad S.Ivanovas praeityje per eismo įvykį užmušė senutę, tačiau bausmės išvengė, bei po teismus užtampė senutės žentą.

Po vietos politiko Maksimo Kaco kreipimosi į A.Pliuščevo vadovus, jis šį įrašą panaikino ir atsiprašė.

Institucija, prižiūrinti žiniasklaidą, – „Roskomnadzor“ „Echo Moskvy“ anksčiau įteikė įspėjimą už tai, kad vienos laidos metu kalbėdamas apie karo veiksmus Donecko oro uoste A.Pliuščevas „pateikė informaciją, kuri pateisina karinių nusikaltimų praktiką“.

Generalinė radijo stoties direktorė radijo laidų vedėją atleido prieš pat savo pačios pasitraukimą. Jos laukia paaukštinimas – ji užims atsakingas pareigas „Prof Media“ korporacijoje, kuri valdo visas „Gazprom“ priklausančias radijo stotis.

S.Ivanovo sūnus žuvo maudydamasis per atostogas Jungtiniuose Arabų Emyratuose. Jis buvo banko „Vnešekonombank“ valdybos pirmininko pavaduotojas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min