Dabar populiaru
Publikuota: 2010 rugsėjo 15d. 14:39

Atlikėja Sinead O'Connor reikalauja Bažnyčios hierarchų atsistatydinti

Sinead O'Connor
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Sinead O'Connor

Praeityje garsi atlikėja Sinead O'Connor reikalauja, kad Katalikų bažnyčios hierarchija pripažintų vaikų išnaudojimo faktus bei tai, jog tai buvo mėginama slėpti, ir atsistatydintų.

Duodama interviu „Sky News“, S.O'Connor sakė: „Mes norime, kad būtų pripažinta, jog tai buvo mėginama nuslėpti... Mes žinome, jog jie to nepadarys, tačiau mums reikia, kad būtų pripažinta, kaip dabar mėginama slapstyti faktus dėl to, kaip tą patį buvo bandoma daryti praeityje.“

„Norėčiau, kad aukščiausi Vatikano hierarchijos atstovai pripažintų, jog bandymas tai nuslėpti buvo nusikaltimas... Kiekvienas, kuris yra šio nusikaltimo bendrininkas, turėtų atsistatydinti. Jeigu jie gerbia Šventąją Dvasią, jie negali palikti to taip, kaip yra“, – sakė S.O'Connor.

Atlikėja jau išgarsėjo 1992 metais, kai viešai suplėšė popiežiaus Jono Pauliaus II portretą, taip mėgindama atkreipti dėmesį į seksualinį vaikų išnaudojimą Bažnyčioje.

Londone iš viso pasaulio rinksis kunigų seksualinę prievartą patyrusios aukos, taip mėgindamos padaryti poveikį popiežiui Benediktui XVI jo vizito Didžiojoje Britanijoje metu.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Šiuolaikiškos studijos

Video

00:18
07:23
28:55

Esports namai

Susikurk savo vasaros namus su IKEA

URBAN˙/

Interviu
Parašykite atsiliepimą apie 15min