2014-07-23 11:48

Australų premjeras: Ukrainoje dar gali būti daug nepaimtų kūnų iš numušto lėktuvo

Australijos premjeras Tony Abbottas trečiadienį sakė, jog įmanoma, kad daug lavonų iš Ukrainoje numušto Malaizijos keleivinio lėktuvo vis dar guli po atviru dangumi.
Malaizijos lėktuvo „Boeing 777“ katastrofos vietoje
Malaizijos lėktuvo „Boeing 777“ katastrofos vietoje / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Visai įmanoma, kad ten dar yra daug lavonų – po atviru dangumi, veikiamų karščio bei gyvūnų“, – sakė T.Abbottas spaudos konferencijoje.

Jis paragino katastrofos vietoje separatistų kontroliuojamoje Rytų Ukrainoje surengti didelę paiešką ir surinkti visus kūnus ir sakė, kad tokia operacija būtina.

Australijos lyderis pridūrė, jog yra rimtai susirūpinęs dėl aukų palaikų paėmimo.

„Iki šiol tai buvo gana neprofesionalu, – sakė jis. – Mes šeimoms skolingi. Kol yra galimybė, kad ten dar yra kokių nors australų palaikų, mes privalome padaryti viską, kas tik įmanoma, kad juos paimtume.“

Olandų ekspertai sakė, jog yra tikri tik dėl to, kad jau paimta 200 lavonų – mažiau nei pažadėjo prorusiški sukilėliai. 

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą