Dabar populiaru
Publikuota: 2013 sausio 5d. 13:33

Aviakatastrofa Floridoje: lėktuvas nukrito tiesiai ant namo

Floridoje lėktuvas nukrito tiesiai ant namo.
Reuters/Scanpix nuotr. / Floridoje lėktuvas nukrito tiesiai ant namo.

Floridos šiaurės rytų pakrantėje penktadienio popietę sugedęs lėktuvas nukrito tiesiai ant namo. Nelaimės metu žuvo trys lėktuvu skridę žmonės, namo šeimininkė spėjo saugiai pasprukti, skelbia „USA Today“.

Federalinė aviacijos administracija paaiškino, kad vieno variklio lėktuvas, pastatytas 1957 metais, skrido į Tenesio oro uostą, kuriame paprastai ir stovėdavo. Pilotas apie 14.10 val. pranešė apie mechaninį gedimą ir norėjo nusileisti kitame Floridos oro uoste, tačiau po kelių minučių, likus vos keliems kilometrams iki kilimo-tūpimo tako, lėktuvas nukrito. Piloto ir dviejų keleivių tapatybės neskelbiamos.

Į oro uostą buvo sukviesti ugniagesiai, šiems praneštas, kad laukiama avarinio tūpimo. 

Teigiama, kad pilotas pranešė, jog lėktuvas stipriai purtomas ir juntamas dūmų kvapas. 

Lėktuvas pakilo iš Floridos pakrantėje esančio „Fort Pierce“ oro uosto. Iš pradžių skelbta, kad keturviečiame lėktuve yra keturi keleiviai, tačiau paaiškėjo, kad juo vyko trys žmonės. 
 
Namo savininkė Susan Crockett nelaimės metu namuose buvo viena, išgirdusi lėktuvo burzgimą, ji spėjo išlipti per miegamojo langą. Nukritus lėktuvui name kilo gaisras. Netrukus atskubėjo kaimynai, moteris visus patikino esanti nesužeista. 

„Ji tiesiog vaikščiojo po savo svetainę, pamatė lėktuvą bei liepsnas, iššoko pro langą ir bėgo kaimynų link“, – sakė ugniagesys Mike’as Beadle. Jis teigė, kad moteris buvo stipriai sukrėsta ir nuvežta į ligoninę, jos būklė stabili. 

Moters dukra teigia, kad mama viską pamena tarsi per miglą. „Ji tik pamena, kad norėjo pabėgti iš namo. Ji girdėjo, kad tai lėktuvas, nes lėktuvų garsus girdi nuolat“, – sakė Jessica Crockett.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min