2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Baltųjų rūmų Vakariniame sparne uždrausta naudotis asmeniniais mobiliaisiais telefonais

Baltieji rūmai ketvirtadienį pranešė, kad jų darbuotojai ir lankytojai nebegalės naudotis asmeniniais mobiliaisiais telefonais Vakariniame sparne, pačioje Amerikos vykdomosios valdžios širdyje.
Baltieji rūmai
Baltųjų rūmų Vakariniame sparne uždrausta naudotis asmeniniais mobiliaisiais telefonais / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Draudimas naudotis mobiliaisiais telefonais įsigalios kitą savaitę, pranešė spaudos atstovė Sarah Sanders.

Tokį sprendimą ji paaiškino būtinybe užtikrinti saugumą, nors draudimas paskelbtas, kilus skandalui dėl paviešintų buvusio Baltųjų rūmų vyriausiojo stratego Stepheno Bannono komentarų apie prezidentą Donaldą Trumpą ir jo šeimą.

„Baltųjų rūmų technologijų sistemų saugumas ir vientisumas yra vienas svarbiausių (Donaldo) Trumpo administracijos prioritetų“, – pareiškė S.Sanders.

„Darbuotojai galės tvarkyti darbo reikalus vyriausybės išduotomis priemonėmis ir tęsti darbą Amerikos žmonių labui“, – pridūrė ji.

Baltųjų rūmų Vakariniame sparne yra Ovalusis kabinetas ir prezidento patarėjų kabinetai.

Tapęs šių rūmų šeimininku D.Trumpas ne kartą piktinosi dėl žiniasklaidai nutekintos informacijos iš Baltųjų rūmų.

Po S.Bannono komentarų, cituojamų šokiruojančioje naujoje Michaelo Wolffo knygoje „Fire and Fury: Inside the Trump White House“ („Ugnis ir įsiūtis: Trumpo Baltųjų rūmų viduje“), D.Trumpas pareiškė, kad jo buvęs bendražygis „prarado protą“.

„Scanpix“/AP nuotr./Stephenas Bannonas
„Scanpix“/AP nuotr./Stephenas Bannonas

Pasak S.Bannono, D.Trumpo sūnus Donaldas jaunesnysis, žentas Jaredas Kushneris ir buvęs rinkimų kampanijos vadovas Paulas Manafortas pasielgė „išdavikiškai“ ir „nepatriotiškai“, kai susitiko su Kremliui artima teisininke Natalija Veselnickaja, žadėjusia perduoti medžiagos, kompromituojančios D.Trumpo varžovę prezidento rinkimuose Hillary Clinton.

„Steve'as vaizduoja kariaujantis su žiniasklaida, kurią vadina opozicija, tačiau leido laiką Baltuosiuose rūmuose tekindamas melagingą informaciją žiniasklaidai, kad atrodytų reikšmingesnis nei yra iš tiesų“, – atrėžė D.Trumpas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie 15min