2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Barselonos oro uoste streikuojant darbuotojams, darbui pasitelkta policija

Ispanijoje judriame Barselonos oro uoste penktadienį saugumo patikrai atlikti pasitelkta policijos pagalba, per patį atostogų sezono piką toliau tęsiantis streikams dėl kurių susidarė ilgos eilės ir yra baiminamasi dėl saugumo.
El Prato oro uostas Barselonoje
El Prato oro uostas Barselonoje / „Scanpix“/AP nuotr.

El Prato oro uoste, judriausiame Ispanijoje, nuo praėjusios savaitės penktadienio iš dalies sustojo darbas bagažo kontrolės skyriuje, darbuotojams skundžiantis dėl darbo krūvio, nepakankamo darbuotojų skaičiaus ir per mažų atlyginimų.

360 darbuotojų, pasirašiusių sutartis su tarptautine įmone „Eulen“, tam tikromis dienomis stabdo darbus keturioms valandoms.

Tačiau, žlugus deryboms su įmone ir vyriausybės tarpininku, darbininkams atmetus siūlomą 18 procentų padidintą algą, nuo pirmadienio žadama pradėti visą darbo dieną trunkantį streiką.

Dėl to, vyriausybė nusprendė paprašyti „Guardia Civil“ policijos pajėgų pagalbos, viešųjų darbų ministras Inigo de la Serna sakė žurnalistams.

Dėl to, vyriausybė nusprendė paprašyti „Guardia Civil“ policijos pajėgų pagalbos, viešųjų darbų ministras Inigo de la Serna sakė žurnalistams.

„Eulen“ įmonės darbuotojai, pagal įstatymą, per streiką privalo užtikrinti mažiausiai 90 proc. paslaugų tiekimą , o policijos pareigūnai jiems padės vykdyti papildomą žmonių ir bagažo patikrą, sakė jis.

„Negalime pamiršti paskelbto terorizmo pavojaus lygio“, – sakė jis, pridurdamas, kad priemonės taikomos „norint išvengti tokio pobūdžio nutikimų“.

Ispanijoje šiuo metu paskelbtas ketvirtas, iš penkių įmanomų, terorizmo pavojaus lygių.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie 15min