Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Bausmė Silvio Berlusconi – vieneri metai viešųjų darbų

Silvio Berlusconi
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Silvio Berlusconi
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Milano teismas antradienį nusprendė, kad buvęs premjeras, milijardierius Silvio Berlusconi, kuris buvo nuteistas dėl mokesčių slėpimo, turės vienerius metus dirbti visuomenei naudingą darbą, praneša BBC.

S.Berlusconi turės laikytis komendanto valandos, bus suvaržytos jo kelionės. Visuomenei naudingo darbo alternatyva buvo namų areštas.

Žiniasklaidos magnatas turės dirbti pagyvenusių žmonių centre „vieną dieną per savaitę ir ne mažiau nei po keturias valandas“, savo nutartyje, kurią paskelbė Italijos žiniasklaida, nurodė Milano teisėjas Pasquale Nobile De Santisas.

Naujienų agentūra ANSA pranešė, kad tai yra Katalikų Bažnyčios kuruojamas Šventosios Šeimos fondo (Fondazione Sacra Famiglia) centras neįgaliesiems ir pagyvenusiems žmonėms, kuris yra įsikūręs Čezano Boskonėje Milano pietiniame pakraštyje ir kuriame gyvena 2 tūkst. pacientų.

Tai dar vienas pažeminimas šiam 77 metų magnatui, kuris buvo išmestas iš parlamento ir šešerius metus negalės dalyvauti rinkimuose.

Jis buvo įtariamas dėl mokesčių vengimo, siejamo su jam priklausančia žiniasklaidos imperija „Mediaset“.

Antradienį teismas nurodė, kad S.Berlusconi daugiausia turi būti Lombardijos regione, kur gyvena, bet leido jam kas savaitę nuo antradienio iki ketvirtadienio vykti į Romą.

Anksčiau Italijos žiniasklaida pranešė, kad S.Berlusconi advokatai prašė leisti jam dirbti visuomenei naudingą darbą vieną dieną per savaitę, neįgalių ir pagyvenusių žmonių centre netoli jo valdų Milano užmiestyje.

Į kalėjimą jis nebus nusiųstas dėl Italijoje galiojančio atlaidumo tiems, kam per 70, be to, jo bausmė gali būti dar sutrumpinta dėl gero elgesio, iki devynių mėnesių.

S.Berlusconi taip pat bus uždrausta susitikti su kitais teistais žmonėmis, tarp kurių yra mažiausiai vienas artimas jo sąjungininkas.

Bus apribotos ekspremjero galimybės keliauti, bet sąlygos yra švelnesnės nei namų areštas.

Pagal įprastas taisykles jam nebūtų leista išvykti už Lombardijos regiono, kurio sostinė yra Milanas, ribų ir jam reiktų prašyti specialios privilegijos, jei jis norėtų nuvykti į Romą politiniais reikalais.

Komentarai
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min