Dabar populiaru
Publikuota: 2013 gruodžio 26d. 14:30

Bedarbė paėmė aštuonias paskolas, pripirko dovanų, o dabar skundžiasi, kad nepragyvens

Visos dovanos
Prekybos ir paslaugų centro "Molas" nuotr. / Dovanos. Asociatyvinė nuotr.

Didžiojoje Britanijoje gyvenanti vieniša bedarbė motina nusprendė palepinti savo vaikus. Katie McGill paėmė aštuonias paskolas iš kreditų bendrovių ir pripirko atžaloms brangių dovanų, o dabar susizgribo, kad negali grąžinti pinigų.

Kaip rašo „The Daily Mail“, 28 metų moteris iš viso pasiskolino 1690 svarų (7089 Lt) ir įsipareigojo bendrovėms nuo sausio 2 pradėti grąžinti 3 tūkst. svarų (12,5 tūkst. Lt).

Po egle buvo šimtai dovanų. Šiemet mirė vaikų močiutė, todėl pamaniau, kad juos reikia palepinti. Nupirkau kiekvienam po dviratį, televizorių, DVD grotuvą, naujų žaidimų, – sakė K.McGill.

Viltšyre gyvenanti K.McGill iš bendrovių skolinosi nuo 80 (352 Lt) iki 380 (1573 Lt) svarų ir visus pinigus išleido dovanoms. Dabar ji baiminasi, kad šeima neišgyvens, nes jos gaunamos pašalpos yra gerokai mažesnės.

Žurnalistams ji papasakojo, kad šiuos pinigus išleido dviem dviračiams, televizoriams ir DVD grotuvams, kitoms dovanoms, taip pat ji nusivedė 3 ir 8 metų atžalas pavakarieniauti.

„Po egle buvo šimtai dovanų. Šiemet mirė vaikų močiutė, todėl pamaniau, kad juos reikia palepinti. Nupirkau kiekvienam po dviratį, televizorių, DVD grotuvą, naujų žaidimų“, – dėstė bedarbė.

 Tačiau dabar ji baiminasi, kad grąžindama paskolas su dideliais procentais, nebegalės sumokėti kitų sąskaitų ir net išsimaitinti.

„Tada man teks skolintis daugiau, ir pakliūsiu į didelį uždarą ratą“, – skundėsi ji.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

30 geriausių restoranų

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min