Dabar populiaru
Publikuota: 2009 rugpjūčio 6d. 18:26

Berlusconi demaskavusi prostitutė: verslininkai mus perka linksminti politikus

Patrizia D'Addario
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Patrizia D'Addario

Mergina pagal iškvietimą Patrizia D'Addario, visame pasaulyje išgarsėjusi tuo, kad demaskavo Silvio Berlusconi, atskleidusi intymias detales apie naktį praleistą su juo, davė interviu „Financial Times.“

Duodama interviu „Financial Times“ moteris sakė esanti dalis „sistemos“, kuri yra prigijusi Italijoje. Moteris teigė, jog verslininkai moka moterims, kad šios linksmintų politikus. „Tokia sistema. Tokie Italijoje papročiai“, – sakė ji.

Ji tvirtino ne kartą sulaukusi verslininkų pasiūlymų „aptarnauti“ politikus. Visai nesvarbu kuriuos – kairiuosius ar dešiniuosius.

Ši moteris tarptautinį skandalą sukėlė ne tik dėl to, kad papasakojo apie naktį, praleistą S.Berlusconi viloje Sardinijoje, bet ir dėl to, kad mobiliojo telefono pagalba sugebėjo ten padaryti garso įrašus.

Moteris tvirtina, kad po šio skandalo ji susiduria su problemomis – nei viena palydovių firma nenori jos priimti į darbą. Jos teigimu, taip yra baudžiama už nesilaikymą nerašyto etikos kodekso.

„Aš vienintelė papasakojau tiesą. Jeigu ir kitos tai papasakotų, atsirastų viltis, kad sistema pasikeis“, – „Financial Times“ pasakojo ji.
 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:24
00:18
01:17

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min