TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Berlyne pradėtas tyrimas: policininkai nufilmuoti spardantys ir šunimi pjudantys pašautą vyrą

N-18
Kadras iš filmuotos medžiagos
Kadras iš filmuotos medžiagos
Šaltinis: 15min
0
A A

Vokietijoje pradėtas tyrimas dėl Berlyno policijos smurtinių veiksmų savaitgalį vykusio incidento metu. Praeivis policininkus nufilmavo spardančius ir šunimi pjudančius, vyrą, kuris guli ant žemės. Pareigūnai prieš tai peršovė vyriškio koją bei į veidą papurškė ašarinių dujų, praneša Vokietijos spauda.

„Bild“ rašo, kad 50-metis vyras šeštadienį buvo pastebėtas vaikščiojantis gatvėmis su peiliais rankose, o už diržo užsikišęs kirvį. Persigandę gyventojai iškvietė policiją, kuri netrukus ir atvyko.

„The Local“ praneša, kad vyriškis puolė pareigūnus, kai jie šiam įsakė mesti ginklus. Anot liudininko, policininkai iššovė kelis perspėjamuosius šūvius į orą. Tuomet žiniasklaidos „išprotėjusiu“ vadinamą vyrą policija pašovė į koją.

Net ir peršautas vyriškis nepaleido iš rankų peilių. Tuomet, anot Vokietijos laikraščio „BZ“, prasidėjo neadekvatus policijos smurtas. Policininkai į sužeisto vyro veidą pripurškė ašarinių dujų, kelis kartus trinktelėjo jam su „bananu“, spyrė į nugarą ir į kaklą. Tuomet, kaip matyti filmuotoje medžiagoje, vienas policininkas leido tarnybiniam šuniui įkasti vyrui.

Vyriškį teko skubiai operuoti dėl patirtų sužeidimų, paskelbė policija. Pirmadienį jo būklė buvo stabili.

Liudininkai tvirtina, kad policija viršijo savo įgaliojimus ir be reikalo naudojo smurtą. „Vyras atrodė bejėgis, o policijos atsakas buvo žiaurus“, – „Bild“ sakė vienas liudininkas.

Vyro sūnėnas žiniasklaidai pasakojo, kad jo dėdė jau gulėjo ant žemės ir buvo rimtai sužeistas, kai policininkai jį spardė ir mušė. Jis pažymėjo, kad nors dėdė ir yra labai geras žmogus, jis „geria šiek tiek per daug“. Jis negalėjo pasakyti, kas šeštadienį giminaitį privertė taip elgtis.

Policijoje pradėtas tyrimas, ar panaudotas smurtas buvo adekvatus.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min