Dabar populiaru
Publikuota: 2013 birželio 28d. 14:28

Berlyno centre nušautas nuogas fontane besimaudęs vyras

Neptūno fontanas Berlyne
Kadras iš Youtube.com / Neptūno fontanas Berlyne

Penktadienį nušautas nuogas fontane priešais Berlyno rotušę besimaudęs vyras, skelbia „Berliner Zeitung“.

Incidentas įvyko Aleksandro aikštėje, Neptūno fontane. Teigiama, kad nuogas vyras pareigūnui grasino peiliu, tad šis išsitraukė pistoletą ir jį nušovė.

Iš pradžių turistai pranešė, kad ant suoliuko sėdi ir nusirenginėja apie 30-ies metų vyras. Netrukus pastebėjo, kad jis turi didelį peilį. Jaunuolis pasileido fontano link ir įlipo į jį.

Prie pareigūnų ties rotuše pribėgusi moteris informavo, kad Neptūno fontane maudosi peiliu ginkluotas vyras ir žaloja savo kaklą ir rankas. Pareigūnas iškvietė pastiprinimą.

Prie fontano netrukus atvyko policininkai, raginę vyrą liautis save žalojus. Vienas jų įlipo į vandenį ir bandė vyrą nuraminti. Šis pagrasino pareigūnui ir ėmė švaistytis peiliu, artėjo policininko link. Kitas pareigūnas, norėjęs apginti kolegą fontane, vis ragino įtartiną asmenį mesti peilį, tačiau šis raginimų nepaisė. Tuomet policininkas išsitraukė pistoletą ir iššovė. Kulka pataikė vyrui į petį.

Į įvykio vietą iškviesti medikai vyrui jau nebegalėjo padėti. Įvykis tiriamas.

63-ejų gidas Hajo Klaue laikraščiui „Bild“ teigė, kad fontane vyras buvo visas kruvinas ir iš tiesų grasino pareigūnui, su juo bandyta derėtis keletą minučių. Jo teigimu, jaunuolis veikiausiai norėjo nusižudyti, jo kaklas buvo kruvinas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min