Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2009 12 21, 20:11

Brazilijoje adatų prismaigstytas berniukas atsigauna po operacijos

Brazilijoje žiauriai patėvio subadytas pustrečių metų mažylis, iš kurio kūno chirurgai išoperavo pirmąsias keturias didžiausią pavojų kėlusias adatas, sveiksta, pranešė ligoninės atstovai.
Dvejų metų vaikas
Adatomis subadytas vaikas / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Adata

Berniukas, į kurio kūną patėvis suvarė 31 adatą, buvo operuojamas penktadienį. Per beveik penkias valandas trukusią operaciją medikai iš širdies ploto bei vieno iš plaučių ištraukė po dvi aprūdijusias adatas.

Policija pranešė, kad vaiko patėvis, 30-metis mūrininkas Roberto Carlosas Magalhaesas prisipažino suvaręs adatas vaikui į kūną, nes taip jam transo metu liepusi meilužė. Tie ritualai, esą turėję išlaikyti porą kartu, truko maždaug mėnesį.

Policija mano, jog patėvio meilužė Angelina Ribeiro dos Santos taip siekė atkeršyti jo žmonai.  R.C.Magalhaesas detektyvams sakė, kad ritualai vyko visą mėnesį, kas kelios dienos A.R.dos Santos namuose, ir kad jis per kiekvieną jų suvarydavo į vaiko kūną po kelias adatas. A.Ribeiro dos Santos sumokėjo už tai, kad adatas pašventintų afrobrazilų religiją kandomblė praktikuojanti moteris.

Berniukui praėjus skųstis skausmais, į vietos ligoninę jį atvežė jo motina Maria Souza Santos, tačiau, atlikus tyrimus, vaikas buvo perkeltas Salvadoro Ana Nery universitetinę ligoninę.  „Operacija buvo sudėtinga. Jie turėjo atverti krūtinės ląstą. Ten yra įvairaus dydžio adatų, –sakė ligoninės atstovė spaudai Susy Moreno. – Iš širdies ploto buvo išimtos 4,5 cm ilgio adatos, kitos yra 2,5 cm ilgio“.

Kaip pranešė vietos žiniasklaida, R.C.Magalhaes buvo atvežtas į policijos areštinę tiesiai iš berniuko namų Ibotiramoje. Vėliau R.C.Magalhaesas ir dar dvi moterys buvo perkelti į kitą vietą, siekiant apsaugoti juos nuo vietos gyventojų keršto.

„Ligoninėje juntamas visuomenės sujudimas, – sakė ligoninės atstovė. – Žmonės neša žaislus, nors įeiti jiems draudžiama. Kažkas paskambino ir verkdamas papasakojo, kad turi tokio paties amžiaus anūką“.

Kitą savaitę berniukui turi būti atlikta kita operacija  – tikimasi ištraukti adatas iš žarnyno ir šlapimo pūslės. Dalis adatų gali likti berniuko kūne, jei gydytojai nuspręs, kad jos nekelia pavojaus, ir taip bus išvengta daugiau operacijų.

Pasak ligoninės atstovės, kitą dieną po operacijos berniukas kalbėjo ir greitai pradėjo valgyti.  „Prieš operaciją jis daug verkė ir buvo patyręs traumą. Motina yra kartu, jį lanko psichologas ir jis gali žaisti“, – sakė S.Moreno.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min