Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Britaniją sukrės „gili recesija“

Pinigai
Photos com.nuotr. / Pinigai
Šaltinis: 15min
0
A A

Didžiajai Britanijai prognozuojamas didžiulis ekonominis nuosmukis, o ekspertai teigia, jog visame pasaulyje šiemet darbo netekti gali 50 milijonų žmonių.

Trečiadienį Tarptautinis Valiutos Fondas (TVF) paskelbė, kad Didžiosios Britanijos nuosmukis taps
„giliausia recesija nuo Antrojo pasaulinio karo laikų“, rašo interneto portalas guardian.co.uk. TVF prognozuoja, kad Didžiosios Britanijos ekonomika šiemet smuks 2,8 proc. Tai itin gąsdinantys skaičiai, nes praėjusių metų lapkritį buvo manoma, kad smukimas gali siekti 1,3 proc. Šie nerimą britams keliantys spėjimai pasirodė po to, kai praėjusią savaitę buvo oficialiai paskelbta, jog 2008 metų pabaigoje ši šalis įpuolė į recesiją.

Trečiadienį Jungtinės Tautos taip pat įspėjo, kad visame pasaulyje šiemet darbą gali prarasti 50 milijonų žmonių. Taip pasaulyje bedarbių skaičius išaugtų nuo praėjusių metų 6 proc. iki 7,1 proc.

Ataskaiytoje teigiama, jog pasaulinė krizė, kuri yra baisiausia nuo ketvirtojo dešimtmečio Didžiosios depresijos laikų, labiausia smogs Afrikos ir pietų Azijos valstybėms. Praėjusiais metais daugiausia bedarbių buvo šiaurės Afrikoje bei Vidurio Rytuose.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min