Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Britų jūreivė: greičiausiai esu ta, kuri matė, kaip degantis Malaizijos lėktuvas neria į Indijos vandenyną

Indijos vandenyne ieškomas dingęs  „Malaysia Airlines“ lėktuvas
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Indijos vandenyne ieškomas dingęs „Malaysia Airlines“ lėktuvas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Britė, plaukiojusi netoli Indonezijos, tuo metu, kai dingo Malaizijos lėktuvas, teigia mananti, kad matė „degantį“ orlaivį ir „dūmų debesį“. Paskui, anot moters, lėktuvas paniro į pietų Indijos vandenyną.

Kaip rašo Independent.co.uk, 41-erių Katherine Tee – buriavimo entuziastė.

Ji sako mačiusi „lėktuvą, šviečiantį ryškiai oranžine spalva, su juodų dūmų uodega“.

Moteris teigia, kad iš pradžių tai, ką pamatė, palaikė meteoru arba tiesiog vaizduotės vaisiumi – iki to laiko, kol buvo pranešta, kad ryšys su orlaiviu nutrūko netoli tos vietos, kur tuo metu plaukė jos jachta. Gali būti, kad būtent ji yra paskutinis žmogus, matęs dingusį Malaizijos lėktuvą.

Įsivaizduokite, kaip kvailai būčiau atrodžiusi, jei būčiau klydusi dėl to, ką mačiau – o tuo metu ir galvojau, kad klystu, – sako moteris.

„Nesvarsčiau siųsti nelaimės signalo tuo metu. Įsivaizduokite, kaip kvailai būčiau atrodžiusi, jei būčiau klydusi dėl to, ką mačiau – o tuo metu ir galvojau, kad klystu“, – sako moteris.

Britė pateikė visą informaciją pareigūnams tirti.

„Ar tai padės pareigūnams ir dingusio orlaivio keleivių šeimoms rasti atsakymus? Nežinau. Viskas, ką galiu patvirtinti, yra tai, kad supratau, jog buvau tinkamoje vietoje tinkamu laiku, kas atrodo visai tikėtina, tačiau ne iškart apie tai prašnekau ir dėl to jaučiuosi labai blogai“, – sako moteris.

Ji tvirtina, kad „turėjo pasikliauti savimi kur kas labiau“. „Atsiprašau, kad anksčiau nesiėmiau veiksmų“, – pridūrė britė.
Komentarai
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min