Dabar populiaru
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Publikuota: 2013 birželio 13d. 13:22

Britų mokytojo ir 15-metės mokinės istorija teisme: paauglė pasakoja, kada ir kur jie mylėjosi

Jeremy Forrestas ir Megan Stammers
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Jeremy Forrestas ir Megan Stammers

Praėjusių metų rudenį Didžioji Britanija akylai sekė 30-mečio vedusio mokytojo Jeremio Forresto ir jo mokinės, 15-metės Megan Stammers, meilės dramą. Įsimylėjusi porelė pabėgo į Prancūziją, kur ketino įsikurti, tačiau po savaitės buvo surasta ir pargabenta į gimtinę. Jungtinėje Karalystėje trečiadienį prasidėjo už mokinės pagrobimą ir santykius su nepilnamete teisiamo mokytojo bylos nagrinėjimas, jame atskleidžiama intymių detalių.

Anot „Daily Mail“, J.Forrestas prisipažino savo mokinei, kad ją yra įsimylėjęs, po kelių dienų klasėje ją pabučiavo, o po kelių savaičių pora pasimylėjo. Intymūs santykiai klostėsi mokytojo namuose, kotedže, kuriame jis gyveno su žmona, jos tuo metu nebuvo namuose.

Intymus interviu

Teismo salėje buvo išklausytas interviu su moksleive, kuri po pabėgimo su mylimuoju rugsėjį buvo pargabenta iš Prancūzijos ir grąžinta tėvams. Jame M.Stammers atskleidžia, kaip su mokytoju suartėjo pernai vasarį, per klasės kelionę į JAV. Tuomet jie vis dažniau keitėsi žinutėmis socialiniame tinkle „Twitter“, susirašinėjo trumposiomis žinutėmis telefonu. Bendravimas virto flirtu.

Pernai balandį paauglė sulaukė žinutės „Twitteryje“, joje mokytojas teigė parašęs: „Rytoj turiu tau kai ką pasakyti“. Anksti ryte į mokyklą nuėjusi M.Stammers išgirdo, kad mokytojas ją įsimylėjo. „Aš pasakiau, kad jaučiu tą patį. Tuomet viskas tapo rimta“, – sakė ji pareigūnams.

M.Stammers neslėpė, jog santykiai priėjo iki tokio lygmens, jog vien pasibučiuoti nebepakako.

Paauglė pasakojo eidavusi į mokyklą anksti rytais, kad jiedu su mylimuoju galėtų pabūti dviese.

Paklausta apie pirmąjį bučinį, ji pasakojo: „Pamenu, kai vieną dieną buvau jo klasėje, tik aš ir jis. „Aš tikrai noriu tave pabučiuoti, – sakė jis, o aš atsakiau: „Aš irgi noriu tave pabučiuoti“, nes aš to norėjau“.

Parsivežė į namus

Netrukus, kai paauglei suėjo 15 metų, matematikos mokytojas ją nusivežė į savo namus, jo žmona buvo išvykusi. J.Forrestas mokinei aprodė savo namus Rytų Sasekse, taip pat ir miegamąjį, galiausiai jai paruošė vakarienę. Jie kartu praleido visą naktį, žiūrėjo televiziją, tačiau nesimylėjo.

Jų santykiai rutuliojosi toliau – porelė keitėsi intymiomis žinutėmis ir nuotraukomis, įskaitant vieną, kurioje paauglė apsirengusi naktinukais. M.Stammers neslėpė, jog santykiai priėjo iki tokio lygmens, jog vien pasibučiuoti nebepakako.

Paauglė į mokytojo namus vėl atvyko pernai liepą, J.Forresto žmona buvo išvykusi pas savo tėvus, tuomet pora pirmą kartą pasimylėjo. Mamai ji pasakojo, kad buvo susitikime su drauge.

„Viskas įvyko labai greitai. Kai mes priėjome iki „to“, daug apie tai nekalbėjome. Pamenu, kad kaltės jausmo ar jausmo, kad padariau kažką blogo, aš nejutau. Mes kaskart saugojomės, ir man tai buvo labai svarbu“, – sakė M.Stammers.

Jeremy Forrestas ir Megan Stammers
Jeremy Forrestas ir Megan Stammers

Ji neslėpė, kad mokytojas dėl seksualinių santykių jaudinosi, tačiau vos viskas įvyko pirmą kartą, nerimas nuslūgo. Porelė ir toliau susitikinėjo, mylėjosi jo namuose, vietos viešbučiuose ar jo automobilyje. Kelis kartus vyko į dienos išvykas prekybos centruose.

„Jis norėjo mane supažindinti su savo tėvais. Manau, jie buvo matę mano nuotrauką“, – kalbėjo jauna britė.

Apie jų santykius sužinojo J.Forresto žmona, kartą namuose ji aptiko paauglės paliktą nagų laką. Pats J.Forrestas paauglei visą laiką teigė, kad jis su žmona išsiskyrė. Mokytojas paauglei aiškino, kad aptikusi nagų laką žmona įsiuto, nes nors jie ir buvo išsiskyrę, tačiau oficialiai dar buvo pora. Tuomet esą jis žmonai pasakęs, kad susitikinėja su kita mergina.

„Tai, kad jis turėjo žmoną man visada kėlė rūpesčių. Man kilo klausimas: Kodėl tu esi su manimi? Tu turėtum mylėti žmogų, kurį vedei“, – sakė M.Stammers, kuri tvirtino dvigubo amžiaus skirtumo su mokytoju niekada nejautusi.

Žinojo, kas jo laukia

„Aš suprantu, kad teisiškai tai negerai, bet iš esmės, aš nesijaučiau daranti kažką bloga. Jam nebuvo svarbu, koks mano amžius, aš jam patikau, kaip asmenybė. Tai manęs nejaudino, nes mes buvome įsimylėję. Ir tebesame, – rugsėjį darytame interviu dėstė britė, – Žmonės mano, kad jei man 15, aš nesuvokiu, kas dedasi mano galvoje. Aš suvokiu savo mintis“.

Ji teigė, kad J.Forrestas suvokė savo veiksmų pasekmes ir domėjosi, kokia bausme gali būti nubaustas už santykius su nepilnamete.  „Jis žinojo, kas gali nutikti, kad gali netekti darbo ir turėti bėdų. Jis prisėmė riziką“, – dėstė mokinė.

Klasiokai manė, kad mergina draugo neturi, nors įtarimų jiems buvo kilę, kai dar skrendant iš kelionės JAV porelė buvo pastebėta susikibusi rankomis.

Jų paslaptingi santykiai pasiekė pareigūnus, šie konfiskavo paauglės telefoną. Galiausiai J.Forrestas, pasiėmęs M.Stammers, rugsėjį išvyko į Doverį, o iš čia keltu persikėlė į Prancūziją.

„Jis atrodė labai neramus ir nervingas, nes mes žinojome, kad kada nors būsime sugauti už tai, ką mes manėme nesant blogu dalyku“, – kalbėjo mokinė.

AFP/Scanpix nuotr./Megan Stammers grąžinta į Didžiąją Britaniją.
AFP/Scanpix nuotr./Megan Stammers grąžinta į Didžiąją Britaniją.

Kelte J.Forrestas telefoną įmetė į vandenį, nes nenorėjo būti susektas. Pora nuvyko į Paryžių, kur metalo laužo supirktuvėje pardavė automobilį ir išvyko traukiniu į Bordo regioną. Tuomet mokytojas atsipūtė. Moksleivė pasakojo, kad jie nežiūrėjo televizijos ir nesuvokė, kokio masto istorija gimtinėje tapo jų dingimas: „Tai buvo labiau pokštas, mes juokavome: „Ar atsidursime žiniose?“.

Tačiau norėdamas peržiūrėti futbolo rungtynių rezultatus, J.Forrestas internete pamatė istorijas apie jų dingimą ir pradėjo panikuoti. „Jis teigė: „Aš atsidursiu kalėjime. Mus sučiups. Daugiau niekada tavęs nebepamatysiu, – pasakojo ji, – „O aš tikinau, kad viskas bus gerai. Jis nerimavo, kad šeima jo išsižadės“, – atviravo paauglė.

J.Forrestas ir M.Stammers buvo surasti po aštuonių dienų  nuo išvykimo iš Didžiosios Britanijos.

„Aš bandžiau išsilaisvinti, tačiau jis buvo suimtas. Aš sušnibždėjau, kad jį myliu, jis man atsakė tuo pačiu. Jo veidas buvo išblyškęs“,  – įvykius prisiminė mergina.

Matematikos mokytoju dirbęs J.Forrestas neigia savo kaltę dėl vaiko pagrobimo. Teismas tęsis toliau.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Video

07:48
01:24
00:30

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min