Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2010 gruodžio 13d. 19:53

Britų politikė kritikuojama dėl komentarų apie „didvyrius“ imigrantus

Keliautojai
Sauliaus Žiūros/BFL nuotr. / Keliautojai
Didžiosios Britanijos Leiboristų partijos vicepirmininkė Harietė Harman, laikoma šešėlinės vyriausybės ministre, atsakinga už vystymąsi, susilaukė kritikos dėl savaitgalį pažertų pagyrų Britanijoje socialines pašalpas gaunantiems imigrantams, kurie šiuos pinigus siunčia savo šeimyniškiams gimtosiose šalyse, rašo bitų dienraštis „The Daily Telegraph“.

Kalbėdama pietų Londone surengtame susitikime, H. Harman pavadino „didvyriais“ imigrantus, Britanijoje gaunančius socialines pašalpas ir dalį pinigų siunčiančius savo šeimų nariams gimtosiose šalyse. Politikė ragino palengvinti sąlygas tokiam pinigų siuntimui ir netgi siūlė grąžinti dalį mokesčių tiems, kurie remia namuose likusius artimuosius – ypač tais atvejais, kai gauti pinigai panaudojami mokslui.

Leiboristų partijos lyderis Edas Milibendas raginamas pasiaiškinti dėl H. Harman pareiškimų, kurie leidžia manyti, kad imigrantai gauna pernelyg dideles išmokas, jei gali sau leisti dalį jų siųsti namo. Konservatorių partijos vicepirmininkas Maiklas Felonas pareiškė, jog E. Milibendas turi apsispręsti, kurią pusę palaiko.

„Ar jis sutinka, kad socialinėms išmokoms skiriama suma yra per didelė, ar remia H. Harman ir mano, jog teisinga mokėti tokio dydžio socialines išmokas, kad imigrantai galėtų siųsti pinigus į savo šalis?“ – klausia M. Felonas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Video

00:35
08:08
20:36

Adventur 2022

Maistas

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie 15min