Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2016 liepos 20d. 16:52 , Atnaujinta: 2016 liepos 20d. 19:02

Briuselio policija atšaukė aliarmą dėl įtartino vyro: paaiškėjo, kad jis – studentas

Apsuptas įtariamasis Briuselyje
„Twitter“ nuotr. / Apsuptas įtariamasis Briuselyje

Belgijos sostinėje Briuselyje trečiadienio popietę pasirodė daugybė policijos pareigūnų. Jie apsupo įtartinai besielgiantį vyrą, kuris vilkėjo ilgą žieminį paltą, o iš jo styrojo laidai, praneša BBC. Tiesa, po kurio laiko paaiškėjo, kad pavojaus nebuvo, – apsuptas vyras buvo studentas.

Vienuose pranešimuose buvo teigiama, kad policija apsupo vyrą, kuris galbūt yra susisprogdinti pasiryžęs mirtininkas, bet kituose skelbiama, jog pareigūnams apie šį asmenį ir įtartiną jo išvaizdą pranešė praeiviai.

Policijai abejonių sukėlė tai, kad jis vilkėjo žieminį paltą, nors Briuselyje trečiadienį karšta – kaitina net 30 laipsnių karštis.

Į Briuselio atvyko daug policijos pareigūnų, taip pat – išminuotojų būrys. Buvo evakuotos aplinkinės parduotuvės, uždarytos kelios gatvės.

Policija skelbė, kad įtariamasis apsuptas, tačiau dar nesuimtas. Esą vis dar buvo vertinamas jo keliamas pavojus. Vienoje nuotraukoje iš Briuselio matyti klūpantis ir rankas už galvos laikantis vyras, į kurį pistoletais nusitaikę keli policininkai.

„Sulaukėme skambučio dėl įtartino elgesio. Žieminis paltas tokioje temperatūroje – labai įtartina. Be to, iš palto kyšojo laidai. Nerizikavome. Asmuo buvo sustabdytas ir apsuptas. Dabar laukiame daugiau informacijos iš išminuotojų“, – teigė Briuselio policijos atstovas Christianas De Coninckas.

Tiesa, po kurio laiko policija pranešė, kad pavojaus įtartinas vyras nekėlė, - paaiškėjo, kad jis buvo studentas.

Belgijoje ketvirtadienį švenčiama Nacionalinė diena, kurios proga Briuselyje paprastai rengiamas didelis paradas.

Briuselį šiemet sudrebino didelis dvigubas teroristinis išpuolis oro uoste ir metro traukinyje, todėl ketvirtadieniui saugumo pajėgos rengiasi itin atidžiai.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Temos: 2 Terorizmas Belgija

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Mėgaukis šiandien

Talentingi vaikai

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min